Як встановити 123Movies Addon на Kodi Leia / Krypton / Jarvis за 6 кроків

Додаток 123Movies Kodi – одне з найбільших джерел фільмів на Kodi, оскільки в ньому є найсвіжіші голлівудські фільми та телешоу з усього світу.


123-Фільми-Коді

У цьому посібнику ви можете знайти інструкції щодо встановлення 123Movies Kodi addon за допомогою шести простих кроків. Не забудьте перевірити наш кінцевий посібник з коді-аддонсу. Вам знадобиться найкраща VPN Kodi для безпечного потокового передавання та для розблокування гео обмежених потоків.

Як встановити надбудову 123movies Kodi на Leia версії 18 та нижчої

 1. Відкрийте Kodi > Клацніть на налаштування значок > Клацніть на File Manager.Як встановити 123movies kodi addon
 2. Двічі клацніть на Додати джерело > Клацніть <Жоден>.123movies addon on kodi krypton 17.6
 3. Введіть цю URL-адресу: http://androidaba.com/addons/ > Натисніть кнопку ОК > Назвіть цю URL-адресу як “АНДАБА” > Натисніть кнопку ОК.як додати 123movies kodi adodn на kodi криптон 17.6
 4. Повернення до головного меню Kodi > Перейдіть на вкладку Додатки.дивитися фільми на коді 123movies addon
 5. Клацніть на Коробка значок (Значок інсталятора пакета) > Клацніть Встановити з zip-файлу123movies kodi addon on firestick
 6. Клацніть АНДАБА > відчинено сховище > Виберіть kodil.zip > Зачекайте сповіщення.завантажити 123movies коді аддон
 7. Тепер виберіть Встановити з сховища > Клацніть Сховище Коділ > відчинено Додатки для відеовстановити 123movies з сховища kodil
 8. Виберіть 123 Фільми > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення.

123 поштовий файл фільмів

123Movies Нова URL 2019

Оскільки вищевказані посібники щодо встановлення 123Movies на Kodi Leia, Krypton та Jarvis були випробувані та протестовані, якщо в будь-якому випадку медіа-контент не тече, є ймовірність, що ваша URL-адреса, вбудована у надбудову 123Movies Kodi, невірна..

Для введення нової URL-адреси виконайте наведені нижче дії.

 1. Запуск Коді > Додатки > Додатки до відео > Клацніть правою кнопкою миші на 123 фільми > Налаштування.123movies addon new url
 2. Натисніть “URL-адреса сайту” вкладка присутня зліва > Змініть URL-адресу на http://kdil.co/repo/.123movies addon new base URL
 3. Ця URL-адреса працюватиме так само добре, тому продовжуйте насолоджуватися найновішим наявним медіа-вмістом.

Як встановити 123Movies на версію Kodi Krypton 17

 1. відчинено Коді > Перейти до Налаштування зверху головного меню > Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело.як встановити 123movies addon
 2. З’явиться вікно, введіть http://kdil.co/repo/ введіть назву джерела медіа, наприклад, де це написано, наприклад “Kodil Repo” > Натисніть кнопку ОК > Двічі перевірте URL-адресу та ім’я джерела та знову натисніть кнопку OK, щоб закрити це діалогове вікно.як встановити 123movies kodi на krypton версії 17.6 або новішої
 3. Поверніться до Домашній екран Kodi натисканням ‘Вихід’ кнопка > Додатки > Натисніть на Піктограма поля (Піктограма інсталятора пакетів) у верхньому лівому куті > Встановити з zip-файлу > Коділ Репо > Натисніть на Kodil.zip.123movies скачати скачати
 4. Встановити з сховища > Сховище Коді Ізраїль > Додатки до відео > Тепер натисніть 123 фільми.123movies video addon
 5. Клацніть Встановити і дочекайтеся встановлення додатка.як передавати фільми на 123movies addon
 6. Натисніть ‘Вихід’ повернутися до Домашній екран Kodi > Додатки > Додатки до відео > Натисніть на 123 фільми > і насолоджуйтесь!

123movies addon у налаштуваннях коді криптон версії 17

Як встановити 123Movies на версію Kodi Jarvis 16

Процедура встановлення 123Movies у версії Kodi Jarvis залишається такою ж, як показано вище для Kodi Krypton Версії 17. Однак слід пам’ятати, що в Kodi Krypton замість клавіші „System” використовується клавіша „Settings”..

123movies Kodi Завантажити

 1. Завантажте Zip-файл на своєму пристрої > відчинено Коді > Йти до Додатки > Клацніть на Піктограма поля > Натисніть на Встановити з zip-файлу > Огляд Zip файл та відкрийте його > Дочекайтеся появи повідомлення.
 2. Натисніть на Встановити з сховища > відчинено Коділ Репо > відчинено Доповнення для відео.
 3. Натисніть на 321 Фільми > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення.

Як встановити 123movies на Fire Stick

Ви можете легко встановити 123 фільми на Fire Stick, якщо у вас встановлений Kodi. Якщо у вас немає коді на Fire Stick, перейдіть до нашої інструкції Встановіть Kodi на Fire Stick.

 1. Запуск Коді додаток увімкнено Пожежна палиця.
 2. Йти до Налаштування виробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 3. Тепер виконайте кроки для встановлення 123 фільмів на Kodi Krypton, які зазначені вище.

Щоб розблокувати його вміст, ви можете використовувати платну безкоштовну VPN для Firestick Kodi 2020.

123movies Помилки Kodi / Не працює / Виправлення

123 Фільми можуть припинити роботу несподівано і можуть не реагувати протягом певного періоду часу, поки ви не перезапустите Kodi і не зіткнетеся з тією ж проблемою. Щоб уникнути цієї проблеми, вам потрібно перевірити, чи доповнено надбудову 123Movies Kodi до її поточної версії.

Щоб дізнатися, як встановити оновлення для 123Movies, виконайте наступні кроки:

 1. Запуск Коді > Додатки > Додаток до відео > Клацніть правою кнопкою миші на 123 фільми > Інформація.123movies addon не працює
 2. Натисніть на Оновлення і включати Автоматичне оновлення.

Як оновити 123movies addon

Немає потоків

Під час спроби передавання будь-якого фільму ви можете зіткнутися з цією помилкою, вказавши “Немає потоків доступних”. Це нічого не турбує, це звичайна помилка.

Виправити

Він виникає, якщо системний кеш заповнений або якщо оновлення оновлено. Виправте цю помилку, спершу очистивши кеш, а потім повторно встановивши надбудову.

Не вдалося встановити залежність

Під час спроби встановити надбудову може з’явитися сповіщення про те, що “Не вдалося встановити залежність”. Ця помилка означає, що в сховищах відсутні деякі файли, або сховище, яке ви використовуєте, або встановити надбудову, було вимкнено.

Виправити

Спочатку переконайтеся, що репозиторій та надбудова, яку ви намагаєтесь встановити, оновлені. По-друге, завжди використовуйте надійні джерела для встановлення будь-якого додатку, оскільки деякі сховища містять шкідливі програми.

123 Фільми не відтворюються

Запускаючи надбудову 123Movies Kodi, ви можете стати свідком того, що надбудова може зависнути без конкретних причин, або медіа-контент, який ви переглядаєте, ймовірно, застряє частіше.

Ці проблеми можуть вказувати на один напрямок, тобто оновлення програмного забезпечення Kodi. Версія 17 Kodi Krypton – це остання версія Kodi. Отже, якщо ви випадково встановили на свій пристрій Kodi Jarvis Version 16, то вам належить оновити до останньої версії.

123Вибір журналу помилок фільмів

Помилка журналу 123movies

Помилка перевірки журналу може бути дуже неприємною для користувачів Kodi, коли вони вкладуть час і зусилля на встановлення надбудови 123movies Kodi. Як тільки ви будете готові до трансляції фільмів, вам з’явиться “помилка перевірки журналу”. Однак хвилюватися не потрібно, оскільки ми нічого не можемо виправити. Виконайте наведені нижче кроки, щоб усунути проблему:

 1. Очистити кеш.
 2. Для очищення кешу потрібно завантажити “Установник додатка “ і встановити Додаток інструменту технічного обслуговування.
 3. Ясно Кеш> Чисті пакети > Натисніть ‘Так’ коли з’являється вікно з проханням дозволу на видалення файлів.
 4. Перезапустити Коді.

Ще одне рішення для виправлення помилки перевірки журналу – через Kodi VPN. Якщо ви все-таки отримаєте помилку під час відтворення медіа-файлів із додатку 123Movies Kodi, це означає, що випадково ви можете отримати доступ до геоблокованого вмісту.

Ваші проблеми справді можуть бути вирішені після отримання VPN, оскільки це дозволить отримати доступ до геоблокованого вмісту. VPN – найкращий варіант, оскільки він зберігає ваші IP-адреси анонімними уряду, вашим Інтернет-провайдерам або хакерам.

123movies Огляди Коді

123 Фільми давно користуються великою популярністю серед глядачів Kodi. Користувачі високо оцінили це доповнення; ось кілька твітів від користувачів:

123 Фільми і Дакі був найкращим доповненням у Коді. Дякую за все, що ви зробили.

– Бруклін Хлопчик ?? (@ImaMuthafknBkBy) 18 листопада 2017 року

Прошу. І я любив коді та 123 фільми

– Аманда Портер (@Sky_Vicious_) 30 грудня 2017 року

Фінальні думки

Додаток 123Movies Kodi – це одна можливість зупинки для передачі тонни медіа-вмісту під час налаштування Kodi. Дотримуйтесь посібника, який ми надали, як встановити надбудову 123Movies Kodi. Установка надбудови 123Movies Kodi на Kodi Krypton та Kodi Jarvis залишається незмінною. Переконайтеся, що ви встановили VPN на Kodi, щоб розблокувати геопотоковані потоки.

Якщо у вас все ще виникають проблеми, не соромтеся спробувати інші найкращі коді-доповнення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map