Вихід не працює – із оновленими виправленнями (2020)

Додаток Exodus Kodi був одним з найпопулярніших доповнень Kodi завдяки своїм потоковим посиланням високої якості та найновішим вмістом. Цей додаток довгий час керував спільнотою Kodi, поки його розробник не оголосив, що більше не оновлюватиметься.


Ну, це було більше року тому, і з тих пір, як воно перестало оновлюватись, користувачі почали божеволіти над цим.

Багато вилок Exodus Kodi почали спливати, маючи схожий інтерфейс та функціональні можливості. Однак жоден із цих повторюваних адонів Kodi не зміг замінити або конкурувати з доповненням Exodus Kodi.

Exodus Kodi addon був замінений на адвент Covenant Kodi, який, як кажуть, був розроблений тією ж командою, і він мав ті самі особливості, як це також був виделкою. Тим не менш, цей дивовижний додаток Kodi разом зі своїм розробником змушений був кусати пил через юридичне повідомлення від MPA.

Ексклюзивні спеціальні пропозиції KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 дол. США 2,91 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

серфінга

11,95 дол. США 1,99 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду (3 місяці безкоштовно)

Іваці

 9,95 дол. США, 2,75 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

Відродження Виходу Коді Аддона

Алілуя! Exodus Kodi Addon знову почав працювати, і цього повернення зовсім не очікувалося. Kodi Exodus з’явився з оновленою бібліотекою, і він працює досить добре. Потоки є якісними, і для деяких назв вмісту є також потоки 4k якості.

Це повторення надбудови Exodus Kodi непередбачуване, оскільки ніхто з громади цього не передбачав. Вилки від виходу з’являються майже щотижня і вимикаються з однаковим темпом.

Тому всі думали, що надбудова Exodus Kodi та її попередник надбудови Covenant Kodi пішли назавжди.

Більше не!

Тепер, коли Exodus Kodi знову в грі, ви можете завантажити та встановити його тим же методом, який ви використовували для встановлення раніше. Дивіться в моєму посібнику “Як встановити Exodus Kodi”, в якому описано кілька варіантів, щоб встановити додаток Exodus.

Помилки та виправлення

Тепер, коли надбудова Exodus Kodi оновлена ​​та працює бездоганно, ви не повинні чути про те, що цей додаток Kodi не працює.

Однак, оскільки це сторонне доповнення Kodi, ви можете зіткнутися з деякими помилками та блокадами, але якщо слідувати вищезгаданому керівництву, у ньому обговорюються помилки та виправлення Exodus Kodi..

Це допоможе вам утримувати ваш Exodus Kodi і позбавлятися від усіх цих вихідних Kodi, що не мають потокових проблем.

Тим не менш, є кілька речей, які слід розглянути, якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами:

1. Оновіть свій додаток

Якщо у вас виникли проблеми з потоковою надбудовою або ви не можете знайти жодних останніх потоків, просто оновіть свій додаток, виконавши наступні дії:

 1. Завантажте Kodi на своєму пристрої
  Оновити Exodus Kodi
 2. Перейдіть у меню Додатків
  Exodus Kodi Addon не працює оновлення
 3. Перейдіть на вкладку Доповнення до відео
  Оновити Exodus Kodi
 4. Прокрутіть список вниз і клацніть правою кнопкою миші на Вихід > Клацніть Інформація > Відкриється нове Вікно
  Інформація про вихід Коді
 5. Клацніть Оновити та виберіть джерело сховища > Зачекайте сповіщення
  Вихід на оновлення Kodi

2. Використовуйте VPN

Оскільки Exodus Kodi є доповненням для трансляції фільмів і телепередач, цицьки скрапперів отримують посилання через різні провайдери через Інтернет. У багатьох постачальників є гео-обмежені потоки, доступ до яких можна отримати лише з певних регіонів.

Користувачі Kodi не можуть використовувати ці потоки, якщо вони не перебувають у цих регіонах. Тому VPN необхідний, щоб обійти гео обмеження та отримати доступ до численних потоків високої якості.

Ви можете вибрати найкращий VPN для Kodi та встановити його для покращення вашого потокового досвіду, зберігаючи також свою конфіденційність. Найкраща частина Kodi – це те, що ви можете мати VPN-з’єднання, інтегроване через VPN-аддони та VPN-менеджер.

3. Очистити кеш додатків

Якщо надбудова сповільнюється або потоки не запущені, незважаючи на показ у бібліотеці, виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте Kodi > Перейдіть на вкладку Додатки
 2. Перейдіть до додатків для відео > Виберіть Вихід > Клацніть на Інструменти
 3. Тепер натисніть на опцію Очистити постачальників > Клацніть Так
 4. Тепер натисніть на кнопку Очистити кеш > Клацніть Так

Там ви очистили кеш, перезавантажте Kodi, і він повинен працювати безперебійно.

Висновок

Я вважаю, що цей посібник буде корисним для вас, оскільки багато користувачів Kodi досі не знають про повернення додатку Exodus Kodi. Посилання на посібник з установки вже наведено вище, тому вам не доведеться турбуватися, як встановити Exodus на Kodi.

Ви знайдете блоги в Інтернеті, які пропонують вам оновити свою графічну карту та інші периферійні пристрої, але повірте мені, що це не корисно. Ці речі не мають нічого спільного з додатком, тому не підпадайте під них.

Переконайтеся, що ви спробуйте цей додаток Kodi, якщо ви його раніше не використовували. Цей додаток вам точно сподобається, оскільки, очевидно, є причина, що цей додаток був шанований і популярний.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map