11 najlepších nástrojov údržby Kodi na efektívnu správu Kodi

Udržiavanie vášho prehrávača Kodi nebolo nikdy také ľahké pomocou nástrojov na údržbu Kodi. Tieto doplnky Kodi by spravovali vaše Kodi efektívnym spôsobom, takže vás ušetrí od mnohých problémov. Vyčistilo by sa tým vaša vyrovnávacia pamäť, spravovala by sa knižnica Kodi a tiež by to pomohlo pri nefunkcii kodi.


V tejto príručke sme diskutovali o 10 najlepších nástrojoch údržby Kodi, ktoré vám uľahčia život so softvérom Kodi.

10 najlepších nástrojov údržby Kodi pre august

Nástroj na údržbu spravuje vaše Kodi efektívne. Tu je zoznam 10 najlepších nástrojov údržby Kodi pre november:

 1. Nový začiatok
 2. zálohovanie
 3. Sprievodca Merlinom
 4. Sprievodca Aresom
 5. Bezpečnostný štít
 6. Správca cdART
 7. Komunitný portál
 8. Portál Kodi
 9. VPN Manager pre OpenVPN
 10. Prehliadač protokolov pre Kodi

1. Nový začiatok

Nástroj na údržbu Fresh Start Kodi Krypton je najjednoduchší spôsob, ako obnoviť továrenské nastavenie prehrávača Kodi. Ak máte všetky doplnky spoločnosti Kodi zmiešané, ktoré je potrebné zahodiť, je to váš doplnok go-to. Odinštaluje všetko a prinesie vám úplne nový produkt Kodi.

najlepšie nástroje na údržbu kodi

Ako nainštalovať nový štart do Kodi

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > Kliknite na ikonu Nastavenia v hornom menu > Vyberte Správca súborov > Teraz dvakrát kliknite na Pridať zdroj.
 2. Tu musíte vložiť adresu URL http://cypher-media.com/repo/ po kliknutí na možnosť „Žiadne“ > Vyberte položku OK > Zadajte názov úložiska, t. J. Cyphers Lockers > Vyberte položku OK.
 3. Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi > Potom doplnky > Box-icon > Inštalácia zo súboru ZIP.
 4. Vyhľadajte a vyberte položku Cyphers Lockers > Potom kliknite na Cypherslockers-1.0.2.zip
 5. Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska > Cyphers Lockers > Programové doplnky > Vyberte možnosť Nový začiatok > Stlačte tlačidlo Inštalovať.

2. Zálohovanie

Používatelia Kodi sa obávajú, že keď nainštalujú novšiu verziu Kodi, každý doplnok, ktorý si nainštalovali, zmizne tiež. Spoločnosť Kodi si uvedomila potrebu a predstavila nástroj na údržbu doplnku Kodi Krypton, ktorý uloží všetky údaje spoločnosti Kodi vrátane doplnkov a úložísk..

Zálohovací nástroj údržby Kodi

Ako nainštalovať zálohu na Kodi

 1. Otvorte aplikáciu Kodi > V ponuke na ľavej strane vyberte položku Doplnky > Kliknite na ikonu v tvare poľa v ľavom hornom rohu.
 2. Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska > Potom vyhľadajte a kliknite na úložisko doplnkov.
 3. Vyberte Programové doplnky > Potom kliknite na položku Zálohovať z dlhého zoznamu doplnkov > Inštalácia.
 4. Otvorte doplnok Backup Kodi > Kliknite na Zálohovanie.

3. Sprievodca Merlinom

Sprievodca Merlin je ďalším nástrojom na údržbu Kodi Krypton, ktorý vám pomôže vymazať vyrovnávaciu pamäť a vylepšiť tak ukladanie videa do vyrovnávacej pamäte. Postupom času sa prehrávač Kodi rozvíja a to je dôvod, prečo čelíte problémom vyrovnávacej pamäte Kodi.

Merlin Wizard Kodi Maintenance Tool

Sprievodca Merlin je perfektný nástroj na údržbu, ktorý vám umožní streaming videa a užije si dlhé hodiny zábavy. Prezrite si úplného sprievodcu inštaláciou sprievodcu Merlin. Môže sa považovať za alternatívu k Nástroju na údržbu Xunity. Ďalej obsahuje nástroje na čistenie nástroja Kodi, ktoré čistia nepotrebné balíčky.

4. Sprievodca Ares (nefunguje)

Ares Wizard má všetko od doplnkov po kodi repozitáre, cez Kodi Builds a Kodi Skins. Ďalej obsahuje časť údržby, ktorá používateľom Kodi umožňuje vymazať vyrovnávaciu pamäť, odstrániť balíčky a odstrániť miniatúry. Jeho funkcie tu nekončia, ďalej analyzujú vaše Kodi a odporúčajú konkrétne nastavenia, ktoré vám umožňujú zastaviť ukladanie Kodi do vyrovnávacej pamäte.

Nástroj Ares Wizard Kodi Maintenance Tool

Prezrite si inštalačného sprievodcu Ares Wizardom. Po nainštalovaní Ares Wizard otvorte Ares Wizard > Prejdite na kartu Údržba a vymažte vyrovnávaciu pamäť. Ak chcete dodržiavať odporúčané nastavenia, otvorte Ares Wizard > Prejdite na možnosť Vylepšenia > Postupujte podľa pokynov.

5. Bezpečnostný štít

Security Shield je doplnok nástroja na údržbu, ktorý prehľadáva vo vašom systéme vírusy a chyby. Jedna z jeho funkcií vám povie, ktoré úložisko v súčasnosti nedokáže nainštalovať doplnky. Môžete zostať informovaní o tom, ktoré úložisko je potrebné nainštalovať a ktorým sa musíte vyhnúť.

Bezpečnostný štít Kodi Maintenance Tool

Ochranný štít nájdete v úložisku Noobs and Nerds Repository, pozrite si inštalačnú príručku pre Noobs and Nerds. Po nainštalovaní úložiska prejdite na stránku Programové doplnky > vybrať Bezpečnostný štít > lis Inštalácia.

6. Správca cdART

Ak ste veľký hudobný fanúšik, potom je pre vás ideálnym doplnkom. Program cdART Manager vám umožní spravovať svoju hudobnú knižnicu a triediť ju podľa svojho vkusu. Ak majú používatelia Kodi k dispozícii hudobnú knižnicu s množstvom hudby, potom ju za vás spravuje program cdART Manager.

Nástroj na správu cdart Manager Kodi Maintenance

Ako nainštalovať cdART Manager na Kodi

 1. Stiahnite si súbor doplnku cdART Manager > Ušetrite na vašom systéme.
 2. Otvorte aplikáciu Kodi > Vyberte položku Doplnky > Potom ikona Box > Inštalácia zo súboru ZIP.
 3. Odovzdajte alebo prejdite na súbor doplnku, ktorý ste prevzali v kroku 1.
 4. Teraz je nainštalovaný program cdART Manager.

7. Komunitný portál

Komunitný portál je informatívny nástroj údržby Kodi Krypton, pretože poskytuje informácie o najnovších doplnkoch. Ďalej vzdeláva používateľov Kodi o populárnych doplnkoch a počte stiahnutí.

Komunitný nástroj pre komunitný portál Kodi

Prezrite si inštalačnú príručku úložiska Noobs a Nerds. Po inštalácii Noobs a Nerds, otvorte Úložisko > Ísť do Programové doplnky > vybrať Komunitný portál zo zoznamu > hit Inštalácia.

8. Portál Kodi

Kodi Portal je programový doplnok, v ktorom môžete nainštalovať mnoho obľúbených doplnkov súčasne s vymazaním vyrovnávacej pamäte. Je to ako Sprievodca Kodi, kde môžete získať skiny Kodi a rozšírenia Kodi podľa svojich predstáv. Prejdite si rôznych najlepších sprievodcov kodi.

Nástroj na údržbu portálu Kodi Portal

Prezrite si inštalačnú príručku úložiska Ares Project. Po dokončení inštalácie projektu Ares prejdite na stránku Programové doplnky > vybrať Portál Kodi > hit Inštalácia.

9. VPN Manager pre OpenVPN

Správca VPN pre OpenVPN zabezpečuje vaše súkromie online pomocou siete Kodi VPN. Pomocou tohto nástroja na údržbu Kodi Krypton sa budete môcť spojiť s VPN, ktorá skryje vašu online aktivitu v Kodi. Pozrite si inštalačnú príručku pre VPN Manager pre OpenVPN.

Živé doplnky IPTV sú navyše geograficky obmedzené. To znamená, že budete požadovať, aby VPN prekonala obmedzenia a bola schopná vysielať kanály z celého sveta. S VPN Manager pre OpenVPN môžete mať slobodu pri používaní Kodi.

10. Prehliadač protokolov pre Kodi

Tento nástroj na údržbu Kodi vám umožňuje prezerať protokoly. Počas inštalácie doplnkov alebo dokonca úložísk sa stalo, že používatelia Kodi čelia protokolu chýb. Tento doplnok vás informuje o tom, aký druh chyby čelíte alebo ktorým súborom chýba.

Prehliadač protokolov pre Nástroj údržby Kodi

Ako nainštalovať prehliadač protokolov na Kodi

odpálenie kodi > vybrať Add-ons Ponuka > Kliknite na Inštalátor balíkov ikona hore.

zvoliť Inštalácia z úložiska > Nájsť Úložisko doplnkov Kodi zo zoznamu.

Ísť do Programové doplnky > Vyhľadajte a vyberte Prehliadač protokolov na Kodi > hit Inštalácia.

11. Nástroj na údržbu Xunity

Nástroj na údržbu Xunity bol kedysi veľkým doplnkom, ale nedokázal predĺžiť jeho životnosť a zmizol v tenkom vzduchu. Nástroj Xunity Maintenance by urobil čokoľvek od vymazania vyrovnávacej pamäte po správu vašej knižnice. Mal vlastné úložisko, ktoré bolo možné stiahnuť do prehrávača Kodi.

Nástroj údržby Xunity bol kompletný nástroj údržby, kým ho vývojári nevypínali. Odvtedy však len niekoľko doplnkov dokázalo splniť túto množinu funkcií.

Zabaliť

Nástroje na údržbu Kodi zjednodušujú Kodi vo všetkých ohľadoch. Pomáha používateľom Kodi spravovať svoje doplnky, knižnice a vymazávať všetky nepotrebné súbory, ktoré spotrebuje Kodi. Pomocou nášho sprievodcu môžete prehrávač Kodi upevniť pomocou 11 najlepších doplnkov nástrojov údržby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map