Ako nainštalovať rýchlosť na Kodi – 7 krokov Easy Guide

Pokiaľ ide o sledovanie filmov a televíznych relácií online, nikdy nemôžete podceniť doplnok s názvom Velocity. Jeho úžasné funkcie vám umožnia vyhľadávať filmy a televízne programy z mnohých doplnkov kodi na základe žánrov, roku vydania a popularity. Jeho aktualizovaný obsah vás prekvapí. V tomto návode diskutujeme o tom, ako nainštalovať Velocity s najlepšou VPN pre Kodi.


Ako nainštalovať rýchlosť na Kodi Krypton verzie 17 alebo vyššej

 1. štart kodi na teba systém > Ísť do nastavenie ikona ktorý sa nachádza na vrchu > vybrať súbor manažér > Dvakrát kliknite na pridaťzdroj.ako nainštalovať rýchlosť na kodi
 2. Na obrazovke sa zobrazí pole, takže kliknite na , Žiadne ‘ > Zadajte webovú adresu http://kdil.co/repo/ > cvaknutie OK > Zadajte názov zdroja médií „Kodil Repo“ > cvaknutie OK.ako nainštalovať rýchlosť na kodi kryptón verzie 17 alebo vyššej
 3. Zasiahnite , Backspace ‘ (viackrát) na klávesnici, kým sa nezobrazí Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons > vybrať Inštalátor balíkov ikona.rýchlosť pri nastavení kodi
 4. Teraz vyberte Inštalácia z PSČ súbor > Vyhľadajte a kliknite na kodili repo > kodili.PSČ > počkajte, kým sa úložisko nainštaluje.rýchlosť sťahovania súboru zip
 5. vybrať Inštalácia z Úložisko > kodili Úložisko > Doplnky videa > Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu rýchlosť > terazrýchlosť na kodi nastavenia
 6. Po nainštalovaní doplnku prejdite späť na stránku Hlavné menu Kodi > Kliknite na Add-ons > Doplnky videa > rýchlosť > Užite si to!

Ako nainštalovať rýchlosť na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. odpálenie kodi > Kliknite na systém > potom súbor manažér > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.
 2. Kliknite na ‘žiadne ‘ > Napíšte URL http://kdil.co/repo/ > cvaknutie hotový > Zadajte názov ‘Kodil Repo > cvaknutie hotový > cvaknutie OK.
 3. Ísť do kodi Domovská obrazovka > systém > pridaťons > Inštalácia z PSČ súbor > kodili repo > PSČ
 4. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska > Úložisko Kodil > Doplnky videa > Teraz hľadajte rýchlosť > Kliknite na Inštalácia > a užívaj!

Top 10 televíznych relácií a filmov o rýchlosti v Kodi

Výhody inštalácie doplnku Velocity na server Kodi vám umožnia vysielať najnovšie filmy a televízne programy, z ktorých niektoré boli uvedené nižšie:

 1. Hra o tróny
 2. Fargo
 3. Skutočný detektív
 4. Domček z kariet
 5. Narcos
 6. Wonder Woman
 7. Okja
 8. Duch v škrupine
 9. Kruh
 10. Logan

Chyby rýchlosti Kodi

Inštalácia rýchlosti Kodi zlyhala

Aktualizácia: Inštalácia z výzvy superrepo „Chyba zlyhala“.

Doplnok Velocity Kodi bol prvýkrát predstavený v úložisku Fusion TVAddons. Z dôvodu porušenia autorských práv sa však úložisko Fusion muselo zatvoriť. V dôsledku toho bola rýchlosť presunutá do úložiska BlazeTamer. Bohužiaľ, po niekoľkých dňoch došlo k významnému zákroku, ktorý vyústil do zániku mnohých doplnkov a kodi repozitárov vrátane BlazeTamer. Inštalácia rýchlosti z týchto úložísk preto nebude fungovať.

Riešenie

Musíte postupovať podľa inštalačnej príručky, ktorá bola uvedená vyššie pre Kodi Krypton a Kodi Jarvis. Doplnok rýchlosti bol presunutý na Kodil.

Recenzie rýchlosti Kodi

Jeden používateľ Twitteru uvažuje o použití doplnku Velocity Kodi ako alternatívy k produktu Exodus. Pri aktualizácii môžu ostatné doplnky Kodi zlyhať, čo sa považuje za negatívny aspekt..

Ak má niekto problémy s exodusom v kodi spolu s možnými soľami a spekták… vidlica, rýchlosť stúpa. Exodus sa aktualizuje. Vyskúšajte ltr

– zac broderick (@ Zpb1985) 8. decembra 2016

Zdá sa, že ďalší užívateľ Twitteru bol podráždený chybou kontroly protokolov, ktorej čelia mnohí ďalší používatelia Kodi vždy, keď sa pokúsia nainštalovať Velocity na Kodi. Tento používateľ nainštaloval IPVanish Kodi na openelec, ale čelil tejto chybe. Tento problém má tendenciu pretrvávať, ale používatelia Kodi sa snažia problém vyriešiť mnohými spôsobmi. Pokúšajú sa nainštalovať Kodi VPN alebo akékoľvek iné doplnky, ktoré nemusia vždy fungovať.

@TheBlazetamer nejaké nápady o tom, prečo dostávam chybové hlásenie o rýchlosti, ktorá sa práve nenačítava, nainštaloval som ipvanish, aby som bol na openlec kodi 15.2 ��

– Sarah Donoghue (@ sarah_d73) 18. decembra 2016

Používateľ Reddit uviedol, že doplnok Velocity je jedným z premiérových viaczdrojových televíznych a filmových doplnkov. Toto tvrdenie môže byť do istej miery pravdivé, pretože v skutočnosti ide o veľmi starý doplnok. Určite sa však musíme dohodnúť, pretože má najobľúbenejšie zbierky.

Zabalenie

Doplnok Velocity Kodi vám umožňuje streamovať filmy a televízne programy na požiadanie bez porušenia potu. Inštalácia doplnku rýchlosti vám umožní stráviť kvalitný čas zábavy so svojou rodinou. V tejto príručke sme diskutovali o podrobných podrobnostiach o tom, ako nainštalovať program Velocity na server Kodi. Diskutovali sme tiež o chybách Kodi, ktorým čelíte pri inštalácii Velocity, a zároveň vám poskytujeme recenzie od náhodných používateľov.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map