Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 v Austrálii Live Streaming online zadarmo

Blížime sa k najkrajšej etape medzinárodného futbalu, kde je Austrália silným uchádzačom o miesto na majstrovstvách sveta vo futbale FIFA 2018. Austrálski fanúšikovia sú nadšení a vieme to, a preto sme poskytli sprievodcu, ktorý vám pomôže pri tom, ako pozerajte sa na Majstrovstvá sveta FIFA v Austrálii. Môžete si tiež prečítať nášho rozsiahleho sprievodcu o tom, ako sledovať svetový pohár v päťke v USA a svetový pohár v päťke na kodi.


Majstrovstvá sveta FIFA 2018 v Austrálii / vysielacie právo

krajhlásateľOblasť je zablokovaná?
AustráliaSBS, Optus SportOdblokujte SBS a Optus Sport pomocou VPN

Ako sledovať svetový pohár FIFA v Austrálii

Ak chcete získať prístup k Optus Sport mimo Austrálie, môžete čeliť chyba geografického obmedzenia. Kurátori sme ponúkli niektoré z najlepších austrálskych služieb vpn. Tu je zoznam poskytovateľov VPN, ktorí zahŕňajú austrálske adresy IP:

Poskytovatelia VPNCenaOfferWebsite
PureVPN 10,95 $ 2,91 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 73%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
Surfshark 11,91 $ 1,99 $ Mesiac

Špeciálna ponuka: zľava 83%

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
CyberGhost 12,99 $ 2,75 Mesiac

83% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu
ExpressVPN 12,95 $ 8,32 $ Mesiac

35% zľava

Navštívte stránku
Prečítajte si recenziu

Optus Sport

ako sa pozerať na majstrovstvá sveta v päťke v Austrálii

Optus Sport je rad športových vysielacích kanálov, ktorý vlastní renomovaná austrálska telekomunikačná spoločnosť Optus. Optus sport bol spustený v roku 2016 a odvtedy zaujal veľké publikum v Austrálii. Jednou z najlepších funkcií Optus Sport je jej sieť satelitného vysielania popri službe IPTV. Svojim používateľom poskytuje veľké pohodlie a umožňuje im sledovať ich obľúbený šport na mnohých rôznych kanáloch Optus.

Tento kanál bude vysielať svetový pohár FIFA 2018 v Austrálii, pretože má oficiálnu vysielaciu licenciu svetového pohára FIFA pre austrálsky región. Už vysielala remízy a rozcvičky Svetového pohára FIFA.

SBS

Majstrovstvá sveta vo futbale FIFA 2018 v Austrálii

SBS alebo Special Broadcasting Service je druhým oficiálnym vysielateľom svetového pohára FIFA 2018 pre austrálsky región. SBS je netradičná sieť, ktorá má svoju sieť rozhlasového, IPTV a televízneho vysielania. Celkovo pokrýva veľké množstvo rôznych cieľových skupín, ako sú Ázijci, Juhoázijci, arabskí diváci atď. Hlavnou ideológiou tejto rozmanitosti vysielacích médií a obsahu je vykreslenie multikultúrnej austrálskej spoločnosti. Môžete tiež sledovať svetový pohár päťky 2018 v roku

Optus FIFA World Cup 2018 – pokrytie

Optus FIFA World Cup 2018

Spoločnosť Optus Sport pokryla remízy Svetového pohára FIFA 2018 a rozcvičovacie zápasy. Svoje živé zápasy bude vysielať po začatí turnaja od 14. júna. Svetový pohár FIFA 2018 budú vysielať dva pod kanály spoločnosti Optus Sport:

 1. Optus Sport 3
 2. Optus Sport 4-10

Oba tieto kanály už pokrývajú vysielanie Premier League a tentokrát budú pokrývať Majstrovstvá sveta FIFA 2018.

Balík Optus FIFA World Cup 2018

Balík Optus FIFA World Cup 2018

Balík, ktorý spoločnosť Optus Sport vyhlásila, je $ 14,99 mesiac pre zákazníkov, ktorí nie sú členmi spoločnosti Optus Sport, čo možno využiť stiahnutím aplikácie Optus Sport z obchodu s aplikáciami pre iOS alebo z obchodu Google Play a registráciou. To je určite veľmi rozumná cena, ktorú si môže každý futbalový fanúšik dovoliť sledovať vo vysokej kvalite pri sledovaní mega udalosti

Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta FIFA v Austrálii naživo online

Mobdro

Ako sledovať svetový pohár FIFA 2018 v Austrálii naživo online zadarmo

Mobdro je skvelá online služba na streamovanie údajov, ktorú preferujú milióny používateľov androidov z celého sveta. Používatelia Mobdro môžu streamovať živé videá na svojich smartfónoch a tabletoch s Androidom. Mobdro sa neobmedzuje iba na zápasy Svetového pohára v roku 2018, ale má aj streamy pre filmy, televízne programy atď.

VipBox

svetový pohár fifa 2018 na vipboxe

VipBox je služba online streamovania, ktorá vyvoláva informačné kanály športového toku z celého sveta a poskytuje ich publiku. Používatelia môžu ľahko sledovať svoje obľúbené športy, ako je hokej, futbal, basketbal, tenis atď., Live online zadarmo. VipBox je vynikajúcou voľbou pre streamovanie FIFA World Cup 2018 online naživo, pretože odkazy na streamovanie, ktoré poskytuje, sú v kvalite HD a na rozdiel od ostatných neinvazujú vašu obrazovku reklamami.

Footbie

svetový pohár fifa 2018 na nohách

Footbie je web venovaný futbalu, ktorý vysiela všetky živé futbalové udalosti a poskytuje ich vrcholy. Používatelia tohto webu môžu sledovať živé výsledkové karty, aktualizácie tímov a sťahovať videá z Footbie. Videá na webe sú na požiadanie rozdelené do niekoľkých kategórií.

Kvalifikuje sa Austrália na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018

Austrálsky národný tím sa kvalifikoval na Majstrovstvá sveta FIFA 2018 v polovici novembra 2017 a teraz mieri do Ruska, aby odohral svoj prvý zápas proti Francúzsku 16. júna. Austrália bola zaradená do skupiny C a prvý zápas skupiny C bude predstavovať Austráliu.

Austrálski hráči, ktorých treba hľadať v roku 2018

Austrálčania sa niekedy nazývajú Kangaroos a vo futbalovom svete sa nazývajú Socceroos. Bol vyhlásený reprezentatívny tím Austrálie pre 32 hráčov na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018, ktorý pozostáva z týchto hráčov:

brankári:

 1. Brad Jones
 2. Mitch Langerak
 3. Mat Ryan
 4. Danny Vukovic

obrancovia:

 1. Aziz Behich
 2. Miloš Degenek
 3. Alex Gersbach
 4. Matthew Jurman
 5. Fran Karacic
 6. James Meredith
 7. Josh Risdon
 8. Trent Sainsbury
 9. Aleksandar Susnjar
 10. Bailey Wright

záložníci:

 1. Josh Brillante
 2. Jackson Irvine
 3. Mile Jedinak
 4. Robbie Kruse
 5. Massimo Luongo
 6. Mark Milligan
 7. Aaron Mooy
 8. Dimitri Petratos
 9. Tom Rogic
 10. James Troisi

útočníci:

 1. Daniel Arzani
 2. Tim Cahill
 3. Apostolos Giannou
 4. Tomi Juric
 5. Matthew Leckie
 6. Jamie MacLaren
 7. Andrew Nabbout
 8. Nikita Rukavytsya

Z týchto 32 hráčov je jedným z najvýznamnejších austrálskych futbalových internacionálov; Tim Cahill. Bol kedysi veľmi dôležitou súčasťou tímu anglickej Premier League; Everton. Tim Cahill je súčasťou austrálskeho národného tímu od roku 2004 a získal si povesť po celom svete.

Záverečné slová

Austrália sa dostala do Ruska a uvidíme sa v akcii 16. júna 2018. Ak ste sa však ešte nepripravili naživo vysielať naživo na Apple TV, urobte to teraz. Spomenuli sme každý detail, aby sme vám dali vedieť, ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta FIFA v Austrálii, aby ste si mohli akciu vychutnať naživo bez problémov. Nezabudnite skontrolovať, ako sa pozerať na slávnostné otvorenie blogu Svetového pohára.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map