Nové správy Netflixu v septembri 2018: Zoznam najlepších filmov a televíznych relácií

Ste neustále zaseknutí v stave, čo by ste mali sledovať ďalej? Už sa nemusíte báť! Vieme, čo je pre vás najlepšie na Netflixe, a všetko sme pre vás usporiadali podrobne. Dôkladne si prečítajte nášho sprievodcu a už sa nebudete pýtať, akú show by som mal sledovať, a ak sa pri prístupe k Netflixu stretnete s akýmkoľvek problémom, použite najlepší vpn pre Netflix..


Čo je Netflix?

Netflix je vládnucim kráľom služieb online zábavy a streamovania po celom svete. Rôznorodosť a kvalita obsahu na Netflixe skutočne stanovila nové štandardy a nikto sa nemôže vyrovnať s mocným Netflixom. Jedná sa o online streamingovú službu, ktorá má množstvo sezón relácií z celého sveta. Existujú rôzne knižnice Netflix pre rôzne regióny, ku ktorým je možné získať prístup pomocou expresvpn netflix alebo nordvpn netflix..

Netflix je revolúciou v odvetví digitálnej zábavy, vďaka ktorej je sledovanie televízie zastaralou možnosťou. V súčasnosti sa ľudia začali radšej rozhodnúť pre vysielanie svojich obľúbených relácií online, než aby sedeli a sledovali ich na kábli. Hlavný kredit privádzania ľudí k online streamovaniu patrí spoločnosti Netflix.

Ďalšou skvelou vecou pre Netflix je to, že pre každý región má špecifickú knižnicu. Používatelia z rôznych regiónov majú prístup iba k obsahu, ktorý je k dispozícii v ich regióne. Toto je vlastne obmedzenie uložené pre obsah v dôsledku predpisov o autorských právach a manipulácii s obsahom poskytovateľov obsahu.

Nové správy Netflixu, august 2018

Leto sa blíži ku koncu augusta, ale kolotoč zábavy sa práve začal. Netflix práve ohlásil niekoľko úžasných televíznych relácií s očami a cukrovinkami za mesiac august a všetkých používateľov Netflixu a fanúšikov streamingu na celom svete nechal v úcte. Tento mesiac bude vydaných celkom 38 nových orignálov Netflixu a 9 filmov Netflix.

Tu je pohľad na vydania za mesiac august:

zapnutýMágia pre ľudí
Pobyt kokaínuPinky Malinky
Dinotrux preplňovaný: sezóna 3Spirit Riding Free: Season 6
JSEM KILLERZostaň tu
Pochodové objednávkyultrafialový
Flavours of Youth: International VersionVyšetrovateľ: Príbeh britskej trestnej činnosti: 2. sezóna
Mr. Sunshine (streamovanie každú sobotu)Deadwind
O deťochNasleduj toto
72 Nebezpečné zvieratá: ÁziaOpýtajte sa StoryBots: Sezóna 2
postihnutýBert Kreischer: Tajný čas
Všetko o Washingtonochdémon
Demetri Martin: The OverthinkerNevinní
nenásytnýTrolls: The Beat pokračuje !: Sezóna 3
La casa de las floresVo vnútri kriminálnej mysle
Milión libier MenuOzark: Sezóna 2
Klub PonysittersParadise PD
Voltron: Legendárny obranca: Sezóna 7Zostava komédia: 2. časť
SionUltimate Beastmaster: Prežitie najschopnejších
rozčarovanieTajný zákon

Netflix Films

 1. Brij Mohan Amar Rahe
 2. Ako otec
 3. Perdida
 4. Spoločnosť Guernsey pre literárne a zemiakové šupky
 5. Balík
 6. Motív
 7. Všetkým chlapcom, ktorých som predtým miloval
 8. After party
 9. Zákony termodynamiky

Čo Netflix Show by som mal sledovať ?

Čo sa pozerať na Netflix UK ?

 1. Ako otecČo Netflix Show by som mal sledovať v auguste 2018

Rovnako ako otec je komediálny film v hlavnej úlohe s Kristen Bell, Kelsey Grammer a Seth Rogen. Film sa točí okolo nepríjemnej situácie, ktorá nastane, keď novomanželka náhodou vezme svojho otca; ktorý sa nestretla v roku, na svojej svadobnej ceste po opití. Rodina prežíva chvíle radosti a emócií, keď otec a dcéra trávia nejaký čas spolu. Je to skvelý emocionálny a dramatický film na pozeranie.

 1. Všetko o WashingtonochČo pozerať na Netflix UK?

Príbeh o novoprijatom rapperovi preberá zodpovednosť za to, že sa stane rodinným mužom a stará sa o svoje 4 deti, zatiaľ čo jej manželka zarába do dôchodku, aby sa oddala svojej obchodnej činnosti..

 1. nenásytnýnové vydania netflix v auguste 2018

Patty, tínedžerka, ktorú šikanovali jej stredoškolskí kolegovia nad jej váhou, konzultuje s trénerom sprievodu Boba. Keď sa jej telo transformuje 360, plánuje sa pomstiť od všetkých ľudí, ktorí ju šikanovali. Hrajú v tomto filme Debby Ryan, Alyssa Milano a Dallas Roberts. Insatiable je skvelý komediálny film, ktorý si môžete pozrieť so svojou rodinou.

 1. démonNajlepšie netflix ukazuje

Ghoul je príbeh strašných odhalení vojenského tajného väzenského strediska, kde sú teroristi zadržiavaní a vypočúvaní. Keď Nida Rahim, novoprijatý vojenský vyšetrovateľ, vstúpi do tohto zajatého centra, zistí, že jej určený cieľ nie je normálna ľudská bytosť, ale skôr niečo z iného miesta. Tento príbeh má veľa zvratov a zákrut v ňom a divákom sa znížia čeľuste po sledovaní úžasnej kinematografie.

 1. NevinníNetflix UK

Nevinní sú mocným príbehom dvoch tínedžerov prepletených láskou, ale ich superprirodzené sily sa ich snažia rozdeliť. Táto séria thrillerov a dráma je nevyhnutnosťou sledovať seriál, pretože budete svedkom emocionálneho úderu.

 1. Ozark (sezóna 2)sezóna ozark na netflix UK

Pranie špinavých peňazí zlyhalo a stratila rodina. Sezóna 2 Ozark bude vzrušujúcou sezónou. Marty musí splatiť silný dlh kvôli dohode, ktorá sa stala chybou mexickému drogovému pánovi. V tejto sezóne Ozarku môžete byť svedkami zlúčenia rodiny.

Čo sa pozerať na Netflix v Kanade ?

 1. Nasleduj totoČo pozerať na Netflix v Kanade?

Krátka, ale informatívna séria príbehov, na ktoré sa vzťahujú novinári Buzzfeed. Úžasná vec tejto krátkej série je, že bude mať každú epizódu 15 minút.

 1. Dom smrteľných tajomstievdom smrtiacich tajomstiev na kanadskej sieti Netflix

Príbeh hrôzy o matke a dcére, ktorá sa práve presťahovala do nového domu, aby znova odložila svoj život od nuly, ale dom má minulosť a strašidelné tajomstvá. Sledujte tento hororový príbeh na Netflixe v auguste.

 1. Tretia sezóna OutlanderOutlander je šou, ktorá sa dá pozerať na Kanade

Outlander je príbeh lásky, srdca a ranných rán, ktoré sa nedajú tak ľahko vyliečiť. Príbeh sa točí okolo Claire, ktorá má dva rôzne životy a dva rôzne milostné príbehy prebiehajúce paralelne s jej srdcom v paralelných časoch.

 1. Ako sa zbaviť vraždy – štvrtá sezónaako sa dostať preč s vražednou sezónou 4 na kanadskej sieti Netflix

Skupina 4 študentov práva spolu s ich profesorom sa zoskupujú pri hĺbení hlboko do prípadov vraždy, ktoré sú hlboké a nie sú tak suché. Krútiaci príbeh vrážd a zjavení je taký, na ktorý sa treba zamerať.

Čo sa pozerať na Netflix v Austrálii?

 1. La Casa De Las FloresČo pozerať na Netflix v Austrálii?

Ak ste fanúšikom komédie, ktorý miluje kvetiny, potom je tento španielsky televízny seriál pre vás potešením. Príbeh sa točí okolo bohatej mexickej rodiny, ktorá vlastní kvetinárstvo, ale má príliš malú kontrolu nad svojou vlastnou dysfunkciou.

 1. Marlon: Sezóna 2marlonská sezóna 2 na netflix v Austrálii

Príbeh sa točí okolo skutočného života Marlona Wayansa, keď sa snaží vyrovnať svoj život medzi svojimi deťmi, priateľmi a ex-manželkou. Najlepšie na Marlonovi je, že komediálna hviezda hrá sám a dá sa očakávať iba prirodzený a originálny pocit, aký by tento televízny seriál mal. Táto sezóna sa sústreďuje na výkyvy marlonského života, pretože rodina vyrastá a časy sa zhoršujú.

 1. Skvelá správaskvelé správy o austrálii netflix

Skvelá správa je príbeh káblovej producentky a jej matky, ktorá spolupracovala na tej istej káblovej televízii, pričom dcéra je spravodajskou spoločnosťou a jej matka prichádza ako internista.

 1. Paradise PDParadise PD na netflix v Austrálii

Paradise PD je animovaná séria pre dospelých, ktorá má premiéru na Netflixe. Príbeh krúží okolo policajného oddelenia z veľmi malého mesta a hlavným cieľom je hlúposť policajtov, ktorí sa prechádzajú po meste, aby bojovali proti zločinu. Táto séria má grafický obsah a humor pre dospelých, preto vám odporúčame, aby ste si ju pozerali sami.

 1. The Ultimate Beastmaster Australia: Prežitie najschopnejšíchThe Ultimate Beastmaster Australia: Prežitie najschopnejších

Extrémna súťažná udalosť, na ktorej sa zúčastní viac ako 100 konkurentov z deviatich rôznych krajín sveta, a to Francúzsko, Spojené štáty, Nemecko, Spojené kráľovstvo, Austrália, Južná Kórea, Brazília, Taliansko a Mexiko. Každá epizóda obsahuje súbor jedinečných prekážok, ktorým musia konkurenti čeliť a dobyť. Na konci každej epizódy je menovaný víťaz.

Aký film Netflix by som mal sledovať ?

V auguste prichádza na Netflix niekoľko úžasných filmov Blockbuster a vy si nemôžete dovoliť nechať si ujsť. Tu je niekoľko odporúčaní filmov:

Veža HeistDom Bunny
Prineste to na: V ňom vyhraťStar Trek Beyond
Ouija: Pôvod zlaPýcha & predsudok
TvrdoCharlie St. Cloud
Kto dostane psa?poškvrniť
Adventures in Public SchoolTrináste poschodie
BodyguardLakeview Terrace
Mesto anjelovMidnight Express
Sestrina opatrovateľkaNevlastný otec
American HoneyÚtok na Wall Street
Špinavý HarryThe Departed
GoodfellasHot Fuzz

Čo sa dá pozorovať na kvízi Netflix

Prekvapujúcou vecou, ​​ktorú uvidíte na mnohých zábavných blogoch, je kvíz, ktorý hostia, pokiaľ ide o filmy a televízne relácie Netflix. To pomáha webovým serverom a obchodníkom merať preferencie používateľov a ich vkus. Používatelia sa týchto prieskumov zúčastňujú, pretože tieto kvízy sú založené na žánroch a môžu si vybrať programy, ktoré z týchto žánrov radi sledujú..

Ďalšou skvelou vecou pri takýchto kvízoch je to, že používateľom pomáhajú dozvedieť sa viac o ďalších dostupných reláciách. Zapojenie sa do týchto kvízov pomáha divákom pri odstraňovaní zmätku, pokiaľ ide o to, čo by mala show Netflix sledovať na Netflixe alebo aké televízne seriály sa pozerať?

Tieto kvízy môžu byť tiež založené na vašej obľúbenej celebrite alebo vašej vysnívanej dovolenke atď., Len aby navodili pocit, čo ďalej sledovať, môžu tieto kvízy ísť do akejkoľvek miery.

Nasledujú webové stránky, ktoré sú hostiteľmi takýchto kvízov a ankiet:

 1. Buzzfeed
 2. BrainFall
 3. PopBuzz
 4. sedemnásť
 5. Šporcl

Jedna vec je istá, že po účasti v takýchto kvízoch sa nebudete pýtať sami seba, čo by som mal ďalej sledovať, a nebudete sa obťažovať pozerať sa na návrhovú tabuľku Netflix..

Záverečné slová

Otázky ako Čo ukazuje Netflix, ktoré by som mal sledovať na Netflixe a aké televízne seriály sa majú pozerať, sú medzi všetkými milovníkmi Netflixu a sledovateľmi Binge po celom svete veľmi bežné. Ak ste buldozér extrémnej úrovne, potom by ste mohli položiť túto otázku na novšiu úroveň, ako to, čo by som mal buldozér sledovať ďalej, a neobviňujeme vás, že ste takto.

Netflix je taká návyková vec, že ​​sa len veľmi dobre dostane pod kožu, bez ktorej nemôžete žiť, ktorú ste vyskúšali. Minulý rok hovoríme, že veľké množstvo ľudí hľadajúcich to, čo by mala show Netflix sledovať, by som mal sledovať v roku 2017, a otázky boli na všetkých stránkach blogu..

Po tom, ako sme videli taký obrovský príliv, webové stránky blogov začínajú prichádzať s vynikajúcimi odporúčaniami pre ľudí, ktorí sa pýtajú, čo by malo Netflix predstaviť, aby som si pozrel rok 2017?

Rovnaký scenár bol svedkom aj v tomto roku a používatelia zaplavili sociálne médiá a pýtali sa, čo by mala show Netflix sledovať 2018? Z tohto dôvodu sme premýšľali o tom, ako vás dostatočne prepracovať, aby sme vedeli, čo by mala show Netflixu sledovať v roku 2018. Dúfame, že prejdeme týmto sprievodcom; nebudete sa pýtať, čo by mala show Netflixu sledovať na Netflixe.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map