3 Basit Yöntemlerle Fantastik Kodi Eklentisi Nasıl Yüklenir (Video Dahil)

Videolar ve filmler için en iyi Kodi eklentileri hakkında konuştuğumuzda, daima Exodus ve Covenant ile karşılaşıyoruz. Bununla birlikte, birçok Kodi kullanıcısının bilmediği bir şey, Fantastic adlı yeni bir Kodi video eklentisinin kullanılabilirliği.


(Birçok kullanıcı tarafından) Exodus veya Antlaşma çatalı olarak bahsedilmektedir. Gerçek şu ki, daha iyi 4K ve HD bağlantılarının kullanılabilirliği nedeniyle her iki eklentiden de daha iyi. Bu kılavuzda, Fantastic Kodi addon ve bununla ilgili diğer bazı Kodi vpn bilgilerinin nasıl kurulacağını anlatacağız. Fantastic Kodi addon, Xbox One Kodi’de de çalışan bazı eklentiler arasında.

Fantastik Kodi Veri Havuzu Zip URL’sini İndir

Fantastic Kodi addon’a tis bağlantısını kullanarak erişebilirsiniz: http://fspmkodi.com/repo/

Ayrıca Zip dosyasını doğrudan linkten indirebilir ve Fantastic Kodi addon’u yükleyebilirsiniz. Bu adımları takip et:

 1. İndir Sıkıştırılmış dosya cihazınızda.
 2. Tıkla Vites (Ayarlar) Simgesi > Zip Dosyasından Yükle > İndirilen dosyayı bulun ve tıklayın repository.Firestickplusman-0.1.2 > Bildirimi bekleyin.
 3. Tıklayın Depodan Yükle > seçmek Firestickplusman Eklentileri > Yüklemek > Bildirimin görünmesini bekleyin.

Kripton Sürüm 17.6 Veya Altına Fantastik Kodi Eklentisi Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar Simgesi > Tıklayın Dosya Yöneticisi.fantastik kodi addon nasıl kurulur
 2. Üzerine çift tıklayın Ekle Kaynak > Tıklamak ‘Yok’ > Bunu yaz URL http://fspmkodi.com/repo/ > Tamam’ı tıklayın > Bu medya kaynağına “Fantastik Repo” adını verin > Tamam’ı tıklayın.kripton sürüm 17.6 veya daha düşük fantastik kodi addon nasıl kurulur
 3. Tuşuna basarak Kodi Ana Menüsüne dönün ESC birden çok kez anahtar > Tıklayın Ekleons > Tıkla Kutu Şeklinde ikon.fantastik kodi
 4. Tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya > seçmek Fantastik Repo> Tıklayın repo > repository.firestickplusman-0.1.2.zipfantastik kodi addon
 5. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo > seçmek Firestickplusman Eklentileri > Video Ekleons > seçmek Fantastik > Tıklayın Yüklemek> Eklentinin yüklenmesini bekleyin.nasıl fantastik kodi addon eklemek
 6. Bildirim göründüğünde, Ana Menü> Ekleons> Açık Video Ekleons > Tıklamak Fantastik > En sevdiğiniz içeriğe göz atın ve keyfini çıkarın!

fantastik kodi addon indir

Fantastic Kodi Addon Nasıl Kurulur – Video Rehberi

Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Fantastik Kodi Eklentisi Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi > Tıkla Sistem Simgesi > Açık Dosya Yöneticisi.
 2. Çift tıklama Ekle Kaynak > Tıklayın ‘Yok’ > Bunu girin URL http://fspmkodi.com/repo/ > Tıklayın Bitti > Bu medya kaynağını adlandırın ‘Fantastik repo’ > Bitti> Tıklayın tamam.
 3. Adresine git Kodi Ana Menüsü ESC tuşuna birkaç kez basarak > Tıklayın sistem> Ekleons > Yüklemek itibaren Zip Dosya > seçmek Fantastik Repo> Tıklayın repo > Tıklayın repository.firestickplusman-0.1.2.zip
 4. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo > Tıklamak Firestickplusman Eklentileri > Açık Video Ekleons > seçmek Fantastik > Tıklayın Yüklemek> Eklentinin yüklenmesini bekleyin.
 5. Bildirim göründüğünde, Ana Menü> Ekleons> Açık Video Ekleons> Fantastik.

Artık en sevdiğiniz içeriğe göz atabilir ve Fantastik Kodi deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz!

Fire Stick’te Fantastik Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

Kodi’yi yükledikten sonra Fire Stick’e Fantastic Kodi eklentisini yükleyebileceksiniz. Yangın Çubuğuna Kodi’yi yüklemek için kılavuzumuzu kullanabilirsiniz.

Fire Stick’e Fantastik video eklentisi yüklemek için bu kılavuzu adım adım izleyin:

 1. Başlatmak Ateş Çubuk > Adresine git Ayarlar > sistem.
 2. Açık Geliştirici Seçenekler > ADB Hata Ayıklamayı Aç ve Uygulamaları Bilinmeyen kaynaklar.
 3. Kodi Fire Stick’e geri dön Ev > Tıklamak Arama > tip Kodi > Açık Kodi.
 4. Kodi açıldığında, Fantastic Kodi Kripton Sürümünün yüklenmesi için belirtilen adımları izleyin. Prosedür Krypton’a benzer.

Fantastik Kodi Eklentisi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Fantastic Kodi Bağımlılık Yükleyemedi

Bu hata genellikle depoda bir sorun olduğunda oluşur. Bu hatayla karşılaşırsanız, depo kapalı veya güncellenmiş olabilir.

Çözüm

Biraz zaman verebilir ve sorunun güncellemeden mi yoksa bağlantının kapanmasından mı kaynaklandığını daha sonra kontrol edebilirsiniz. URL’nin kapanması durumunda alternatif URL’yi kullanmayı deneyin.

Fantastik Kodi Depoya Bağlanamadı

Bu, yanlış bir depo kaynak bağlantısı girdiğiniz veya sözdizimi hatası oluştuğu anlamına gelir.

Çözüm

Bu tür hatalardan uzak durmak için doğru URL’yi girdiğinizden emin olun.

Fantastic Kodi Addon Yorumları

Kullanıcıların fikirlerini, eleştirilerini ve eklentilere desteklerini ifade etmek için bir foruma ihtiyaçları vardır. Reddit’ten daha iyi bir yer var mı? Konuya göre iş parçacığı, mix yorumları göreceksiniz.

Bu yoruma bir göz atın, bu kullanıcı yüklemesine rağmen kullanmamış olmasına rağmen Fantastic’i bir Covenant çatalı olarak adlandırıyor.

harika inceleme

Bazı kullanıcılar puns ve alaycılık getirdi:

fantastik reddit incelemesi

Ve sonra kodunun derinliğine bile gidenler var:

fantastik addon kodi

Fantastik Kodi Alternatifleri

 1. göç
 2. Sözleşme
 3. Gurzil
 4. Direnç
 5. Yaratılış
 6. 321 Filmler
 7. Kodlanmamış Kodi

Sarma

Hiç tereddüt etmeden, Fantastic Kodi eklentisinin adının belirttiği gibi olduğu söylenebilir. Fantastik Kodi kullanıcıları işlevselliğini ve bağlantılarını çok övüyor ve Covenant’tan daha fazla derecelendiriyor. Bu eklentinin Covenant’ı geride bırakmış olabileceğini söyleyebiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map