Spor Matrix Kodi Addon: Kodi Krypton 17.6 için Adım Adım Kurulum Kılavuzu

Spor Matrix Kodi addon Amerikan Spor ve Fifa Dünya Kupası için canlı akış mürekkepleri sağlar. Bu eklenti aslında Pure repo aracılığıyla sunulan popüler Pure Sports Kodi eklentisinin doğaçlama bir şeklidir ve Pure Repo tarafından Blamo Repository tarafından barındırılmaktadır..


Ancak, Blamo deposu düştü ve tüm bu eklentileri onunla birlikte aldı. Kodi spor eklentileri çok arkadadır ve bu yüzden Spor Matrix’in kullanıcılar arasında büyük önemi vardır, bu da kodi’de bir vpn ile tercih edilir.

Spor Matrisi Kodi Eklenti Deposu

Spor Matrix Kodi Addon, Neptune Rising, Uranus ve Planet MMA vb.Gibi tüm harika Kodi eklentilerine sahip MasterZd Repo aracılığıyla elde edilebilir. Daha önce, ünlü Blamo deposu aracılığıyla mevcuttu, ancak birkaç hafta önce kapatıldı ve o zamandan beri Kodi kullanıcıları çaresiz kaldı.

Deponun URL’si: http://kodimatija.eu/repo/

Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Spor Matrisi Nasıl Yüklenir

Sports Matrix Kodi eklentisini cihazınıza yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar (Vites ikon) > Yeni bir pencere açılacak ve bazı seçenekler göreceksiniz > Seç Dosya Yöneticisi mevcut seçeneklerden > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle seçenek.Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altına Spor Matrisi Nasıl Yüklenir
 2. Bir iletişim kutusu açılacaktır, yazdığı yere tıklayın  > tip http://kodimatija.eu/repo/ > Tıklayın tamam > Bunu adlandırın URL gibi “MasterZd”Ve Tıklayın tamam > Girilen URL’yi ve Adı tekrar kontrol edin ve iletişim kutusunu kapatmak için Tamam’ı tekrar tıklayın..Spor Matrix Kodi addon indir
 3. Kodi ana menüsüne dönün ve Eklenti soldaki menü bölmesinden sekme > Tıkla Kutu ikon.kodi jarvis üzerinde spor matrisi ayarla
 4. Şimdi tıklayın Zip dosyasından yükle seçenek > seçmek MasterZd > Tıklamak repository.masterzd-1.1.5 > Bildirimi bekleyin.spor matrisi zip dosyası
 5. Bildirim göründüğünde, Depodan yükle > seçmek MasterZDRepo > Video Eklentileri Klasör > Listeyi kaydırın ve Spor Matrisi > Tıklayın Yüklemek ve bildirimi bekle.

spor matrisi deposu

Spor Matrisi Kodi İndir

Doğrudan indirme, herhangi bir eklentiyi kurmanın en basit yoludur ve bu prosedürü tercih etmek istiyorsanız şu adımları izleyin:

 1. İndir MasterZd veri havuzu Zip dosya. (Http://kodimatija.eu/repo/repository.masterzd-1.1.5.zip)
 2. Kodi’yi aç.
 3. Tıklamak Eklenti çıkıntı
 4. Tıkla Kutu ikon.
 5. Şimdi tıklayın Zip dosyasından yükle seçenek.
 6. Sisteminize göz atın ve indirilen zip dosyasını yükleyin > Bildirimi bekleyin.
 7. Tıklamak Depodan yükle.
 8. seçmek MasterZd Repo.
 9. Video Eklentileri Klasör.
 10. seçmek Spor Matrisi.
 11. Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin.

Spor Matrisi Aşağı / Çalışmıyor / Hatalar / Düzeltmeler

Mevcut Akış Yok

Üçüncü taraf video akışı eklentilerindeki en yaygın hatalardan biri Available Akış Yok ”hatasıdır. Eklentiden akışa erişmeye çalışırken görünür.

Bu hatanın arkasındaki temel neden sağlayıcıların veya akış bağlantılarının kullanılamamasıdır. Başka bir neden, bulutlanan önbellek nedeniyle, kazıyıcıların akış bağlantılarını hurdaya ayırmaması.

Fix

Bu hatayı düzeltmek için eklenti önbelleğinizi ve sağlayıcılarınızı temizleyin; eklenti akış bağlantılarını kolayca yakalayabilecektir. Eklentinizin güncel olup olmadığını kontrol etmek için başka bir şey. Mevcut bir güncelleme varsa, tamamlayın.

Bağımlılık Yüklenemedi

Birçok Spor Matrisi Kodi Eklentisi kullanıcısı, bu reklamı daha önce Blamo Repository tarafından barındırılan Pure Repo ile kullanılabilir olduğu için bu hatayı bildirdi.

Blamo deposu kısa süre önce kapatıldı ve bu eklenti formunu önceki kaynağa yüklemeye çalışan tüm Kodi kullanıcıları bağımlılık sorunlarıyla karşı karşıya.

Bu sorun, havuzda eksik dosyalar olduğunda veya havuz kullanılmıyorsa ortaya çıkar.

Fix

Sports Matrix Kodi eklentisini MasterZd Deposundan yükleyin (yukarıda kurulum prosedüründe belirtildiği gibi). Çünkü bu depodan başka bir yerde mevcut değildir ve Sports Matrix’in güncellenmiş versiyonuna sahiptir..

Sonuç

Ace Streams, sorunsuz akış deneyimleri nedeniyle Kodi kullanıcıları tarafından çok tercih ediliyor. Kalite deneyimi sağlayan sadece birkaç Kodi spor eklentisi ve Sports Matrix yarışmaya doğru zamanda girdi.

Bu eklenti tarafından sağlanan akış bağlantıları önemli olan reklamdır. Bu eklentinin tome zamanını güncellemesi, görmek için harika bir şey çünkü bu, bu eklentinin kalmak için burada olduğunu gösteriyor.

Ancak, akış için üçüncü taraf Kodi eklentisini kullanmak gizlilik sorunları nedeniyle hiç güvenli değildir. Bu nedenle, çevrimiçi özgürlüğünüzü korumak ve herhangi bir güçlük veya kesinti korkusu olmadan akış yapmak için bir VPN kullanın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map