11 Kodi Live TV papildinājumi, lai straumētu tiešsaistes kanālus Kodi (instalācijas iestatīšana ir iekļauta)

Kodi Live TV

Kabeļtelevīzija ir kļuvusi tik novecojusi, ka cilvēki ir sākuši pāriet uz labākām alternatīvām, jo ​​auklas griešana ir jaunā tendence. Otrkārt, kāpēc cilvēki labprātāk maksātu par kabeļtelevīziju, kad viņi var straumēt savu iecienīto saturu tiešraidē, nemaksājot ne vienu santīmu?


Kodi papildinājumi ir nodrošinājuši bezgalīgas iespējas lietotājiem visā pasaulē. Kodi ir straumēšanas programmatūra, kas neaprobežojas tikai ar filmu un TV šovu straumēšanu. Tas arī ļauj lietotājiem skatīties TV tiešraidi un sportu, tāpēc mēs to saucam par pilnīgu izklaides risinājumu. Ir daudz Kodi papildinājumu, lai tiešraidē straumētu Kodi. Bet daži no tiem ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, un straumēšanai var būt nepieciešams vislabākais VPN.

Kodi nāk ar pārsteidzošām TV tiešraides funkcijām, kas visu pieredzi padara vēl labāku.

Kāpēc Kodi Live TV papildinājumi ir tik populāri?

Kodi ir nozīmīgs tiešsaistes straumēšanas nozares spēlētājs, un tā popularitāte ir raksturīga tā īpašību un apbrīnojamo Kodi papildinājumu dēļ. Kodi Live TV papildinājumi ir daudz populāri nekā tā filmu straumēšanas papildinājumi. Šīs tiešraides papildinājumu popularitātes iemesls ir tas, ka lietotāji var baudīt savu iecienīto šovu, sporta, notikumu un daudz ko citu tiešraidē straumējot, nemaksājot nekādu abonēšanas maksu.

Parasti lietotājiem ir jāmaksā par kabeļa abonēšanu, PPV vai pat par tiešsaistes tiešsaistes straumēšanas platformām. Tomēr draņķīgo trešo personu Kodi papildinājumu dēļ lietotāji var baudīt visu, ko vēlas, neko netērējot, pat nav nepieciešama reģistrācija.

Kā iestatīt TV tiešraidi Kodi?

Veiciet šīs darbības, lai saprastu, kā skatīties TV tiešraidi Kodi:

 1. Palaist Kodi
 2. Klikšķiniet uz TV no kreisās puses kolonnas.
 3. Klikšķiniet uz Ievadiet papildprogrammu pārlūku
 4. Klikšķiniet uz PVR IPTV vienkāršais klients no saraksta
 5. Noklikšķiniet uz Konfigurēt opcija
 6. Klikšķiniet uz Vispārīgi cilne
 7. Izvēlieties Atrašanās vieta> Ieslēdziet to Attālais ceļš (interneta adrese) opcija
 8. Tagad noklikšķiniet uz, M3U atskaņošanas saraksta URL > Ierakstiet URLko jums nodrošina mūsu IPTV pakalpojumu sniedzējs > Klikšķis
 9. Tagad noklikšķiniet labi lai aizvērtu dialoglodziņu
 10. Klikšķis Iespējot un gaidiet paziņojumu.

Tagad jūs varat straumēt TV Kodi tiešraidi no sākuma ekrāna, vienkārši dodoties uz TV sadaļu.

 1. cCloud TV

cCloud TV ir viens no populārākajiem Live TV Kodi papildinājumiem, jo ​​tas tirgū ir bijis jau ilgu laiku. Tam ir simtiem pārsteidzošu TV kanālu tiešraidē no tādām valstīm kā ASV, Lielbritānija, Kanāda, Austrālija un daudzām citām. Tomēr jāsaprot viena lieta – tas ir IPTV papildinājums; tāpēc, lai atbloķētu tā pakalpojumu, jums var būt nepieciešams VPN pakalpojums.

cCloud TV ir bezmaksas Kodi papildinājums, kas nozīmē, ka varat straumēt TV tiešraidi bez maksas. Tam ir visas straumes vislabākajā kvalitātē, un reklāma darbojas bez traucējumiem. Jūs varat arī izvēlēties savu serveri no serveru saraksta papildinājumā, kurā parādīti visi tiešie serveri.

 1. BBC iPlayer

Vēl viena populāra IPTV Kodi papildinošā cepure neprasa iepazīstināšanu. Tomēr tiem no jums, kuri nezina par BBC iPlayer, tas ir pārsteidzošs IPTV Kodi papildinājums. Tas lietotājiem ļauj straumēt tiešraides TV kanālus no jebkuras vietas pasaulē, netērējot naudu.

BBC iPlayer ir oriģinālās BBC programmas, kas pieejamas tiešraidei. Lietotāji, kas dzīvo Lielbritānijā, var viegli straumēt tiešraidi, izmantojot BBC iPlayer, bet lietotāji no citām valstīm nevar izmantot šo papildinājumu. Tas ir ģeogrāfiski ierobežots papildinājums, un, lai to lietotu citur Lielbritānijā, jums būs nepieciešams VPN vai arī varat iegādāties tā abonementu..

 1. Burvju pūķis

Visiem Kodi lietotājiem, kuri meklē ļoti uzticamu Kodi papildinājumu tiešraidē Kodi, varat izmēģināt Magic Dragon Kodi papildinājumu. Kodi kopienā tas kļuva populārs vārds drīz pēc tā izlaišanas augstas kvalitātes straumju dēļ. Sākotnēji tas bija populārs savu filmu straumju dēļ, taču pakāpeniski lietotāji sāka saprast, ka tas ir lielisks papildinājums arī tiešraides TV straumēšanai Kodi.

Magic Dragon Kodi papildinājumu var instalēt, izmantojot Supremacy Kodi krātuvi. Tas tiek instalēts mazāk nekā minūtes laikā, un, palaižot šo papildinājumu, tas tiek atvērts uzreiz. Pat meklējot straumi, jums nav jāgaida tāpat kā citiem papildinājumiem.

 1. Vilku paka

Ja jūs meklējat Kodi tiešraides papildinājumu, kuram ir darba plūsma Lielbritānijas un ASV kanāliem, tad Wolf Pack ir jums optimālā izvēle. Wolf Pack ir ieguvis popularitāti sabiedrībā, pateicoties uzticamām straumēm, kas vienmēr darbojas, un to kvalitātei.

Tajā ir visi populārie kanāli no iepriekšminētajiem diviem reģioniem. Jūs varat straumēt sporta tiešraidi, ziņas un citas TV tiešraides no dažādiem kanāliem, kas tiek piedāvāti tās bibliotēkā. Jūs varat viegli lejupielādēt un instalēt papildinājumu Wolf Pack Kodi no Midian krātuves.

 1. Pašaizliedzīgi dzīvot

Pašaizliedzīgs Kodi papildinājums ir lielisks tiešraides Kodi papildinājums, kam ir daudz kanālu no visas pasaules. Lielākā daļa cilvēku zina par šo papildinājumu, jo ir pārsteidzoši atjaunināta filmu un TV šovu bibliotēka. Tomēr tas ir lielisks papildinājums tiešraides TV straumēšanai, un tagad cilvēki to ir sākuši realizēt.

Viena no labākajām lietām, ko pamanīsit saistībā ar pašaizliedzīgo Kodi papildinājumu, ir tas, ka tajā visi kanāli ir segmentēti atbilstoši viņu žanriem. Lietotāji var viegli meklēt savus iecienītos kanālus pēc savas gaumes un izvēles, nevis ritināt sajaukto sarakstu.

 1. Fēniksa atdzimušais IPTV

Phoenix Reborn IPTV ir pilnīgs tiešraides Kodi papildinājums, kurā ir tiešraides TV kanāli no visas pasaules. Tajā ir kanāli, kas klasificēti kā Lielbritānijas un ASV kanāli, un Kanāli no pārējās pasaules. Lietotāji var pārlūkot vēlamos kanālus tiešraides skatīšanai, dodoties tieši uz attiecīgo mapi.

Tam ir dažādi kanāli no visas pasaules mūzikas, sporta, mūzikas un daudz kas cits. Phoenix Reborn IPTV ir daudzvalodu kanāli arī no citiem pasaules reģioniem.

 1. TV One

TV One ir ļoti pienācīgs IPTV Kodi papildinājums, un tas pēdējā laikā ir pierādījis savu vērtību, nodrošinot augstas kvalitātes tiešraides. Tam ir vairāk nekā simts darba kanālu, kas ir viegli pieejami straumēšanai. Šie kanāli tiek sadalīti kategorijās, kurās ietilpst Dokumentālā filma, Izklaide, Ēdieni, Bērni, Filmas, Mūzika, Ziņas, Sports, ASV kanāli.

Tomēr straumju kvalitāte, kuru jūs varat atrast, ir vismaz 480p un maksimālā 720p HD. Es personīgi esmu mēģinājis instalēt un izmantot šo papildinājumu, un tas man šķita diezgan aizraujoši. Plūsmas bija viengabalainas, jo es nesaskāros ar buferizācijas jautājumiem. Šo papildinājumu varat lejupielādēt no Skymashi TV krātuves.

 1. Chronos

Chronos Kodi papildinājums ir ne tikai slavens ar jaunāko filmu un TV šovu straumēšanu, bet tas ir ļoti pazīstams arī ar IPTV funkcijām. Chronos ir tiešraides TV kanāli tiešraidei, mūzikai, tiešraidēm, ziņām, radio utt. Chronos instalēšana nerada lielas grūtības, jo tā tiek instalēta 30 sekunžu laikā un darbojas patiešām labi..

Chronos Kodi papildinājumu izstrādātāji to nesen ir atjauninājuši, un šķiet, ka viņi tam ir pievienojuši vēl dažus pakalpojumu sniedzējus. Tas ir iemesls, kāpēc jūs vienmēr atradīsit darba plūsmas, nevis salauztas, kas iepriekš bija problēma.

 1. Zevs

Atšķirībā no iepriekšminētajiem tiešraides TV papildinājumiem, Zevs faktiski ir daudzvalodu portugāļu Kodi papildinājums. Tam ir kanāli no visas pasaules angļu, spāņu, portugāļu un daudzās citās valodās. Daudziem kanāliem ir vokāls angļu valodā, bet tiem ir subtitri citās valodās, kamēr otrā scenārijs ir pretējs.

Zeusam ir liela bibliotēka ar simtiem tiešraidē pieejamu TV kanālu, taču viena lieta, ko esmu ievērojusi, ir straumju kvalitāte. Daudziem kanāliem ir laba straumēšanas kvalitāte, bet ir kanāli, kas darbojas ar 420p izšķirtspēju. Lai redzētu kvalitāti, jums pašiem būs jāizmēģina kanāli.

 1. ULTRA TV

Ultra TV ir viens no labākajiem Kodi tiešraides papildinājumiem, kas ir pieejams jūsu bibliotēkā, ja jūs gaidāt bezmaksas tiešraides satelīta kanālu straumēšanu. Tam ir kanāli no visas pasaules, piem. ASV, Lielbritānija, Spānija, Francija, Indija. Vēl viena lieliska lieta par šo papildinājumu ir tā, ka tās bibliotēkā ir daudz daudzvalodu kanālu, piemēram, franču, spāņu, hindi, arābu utt..

Ultra TV nav smags Kodi papildinājums, tāpat kā citi, un tas aizņem ļoti maz vietas un darbojas ļoti gludi. Ne mazums IPTV papildinājumu ir tik gaišs, jo viņu piedāvātās funkcijas salīdzinājumā ar citiem Kodi papildinājumiem aizņem daudz vietas..

 1. TV SuperTuga

TV SuperTuga ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem visiem tiem Kodi lietotājiem, kuri vēlas straumēt daudzveidīgu saturu no visas pasaules. Tam ir plaša kanālu bibliotēka no dažādiem pasaules reģioniem, kā arī daudzi daudzvalodu kanāli. Tomēr tās bibliotēkā acīmredzami atrodas kanāli no Lielbritānijas un ASV.

TV SuperTuga ir visi kanāli, kas iedalīti dažādās sadaļās, un jūs varat straumēt sportu, filmas, VOD, ziņas, mūziku, dokumentālās filmas, zinātnes kanālus un daudz ko citu.

Vai varat skatīties TV tiešraidi, izmantojot FireStick?

FireStick ir viens no labākajiem tiešraides straumēšanas variantiem, jo ​​tam ir visas top straumēšanas iespējas un lietotnes. Lietotāji var viegli abonēt jebkuru tiešraides TV pakalpojumu, piemēram, HBO Now, ESPN vai Hulu, savā FireStick ierīcē un sākt tiešraides TV straumēšanu..

Izņemot augstākās klases tiešraides TV pakalpojumus, FireStick piedāvā arī bezmaksas tiešraides TV pakalpojumus, piemēram:

 1. Tiešraide NetTV
 2. Swift Streamz
 3. TV uztveršana

Izņemot šīs lietotnes, varat arī izvēlēties Kodi vietnē FireStick un sākt straumēt, izmantojot labākos Kodi tiešraides TV papildinājumus. Kodi darbojas ļoti labi FireStick un pārsteidzošā auklas griešanas pieredze pakāpsies jaunākā līmenī, kad šie divi tiek apvienoti.

Nobeiguma vārdi

TV tiešraides straumēšana Kodi ir patiešām pārsteidzoša pieredze, un nav šaubu, ka tā ir izklaides nākotne. Tomēr šīs diskusijas vidū viena lieta, kas jāņem vērā, ir privātums un tiešsaistes drošība.

Tiešsaistes straumēšana var šķist jautra un viss, bet tā vienmēr ir riskanta lieta, un jūs vienmēr esat neaizsargāts pret kiberdraudiem. Ne tikai tas, ka bezmaksas straumēšana daudzos reģionos ir pakļauta pirātismam, un iesaistīšanās tajā var radīt juridiskas nepatikšanas.

Tāpēc es visiem iesaku izmantot VPN pakalpojumu sniedzēju, lai aizsargātu jūsu privātumu un klātbūtni tiešsaistē. Straumējiet anonīmi, izmantojot VPN serverus, un baudiet Kodi TV tiešraidi, neko neriskējot.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map