Echo Wizard Kodi 17.6 – Kā 7 vienkāršos soļos instalēt Kriptonā, Jarvisā, Firestick

Atjaunināt: Echo Wizard vairs nav pieejams, jo ir iesniegtas pretenzijas par autortiesībām. Tas noveda pie daudzu labāko kodi burvju, populāro Kodi papildinājumu, labāko kodi krātuvju, tostarp Echo Wizard, krišanas. Tā kā ir ieradies FIFA pasaules kauss 2018, ieteicams instalēt sporta papildinājumus, lai straumētu FIFA pasaules kausu tiešsaistē.


Vai jūs visi neesat domājuši par atsevišķu versiju un motīvu instalēšanu vienlaikus un laikietilpīgi un drudžaini? Ko darīt, ja vienā instalēšanas procesā varat iegūt visas populārās versijas un atbalss papildinājumus? Šeit, šajā rokasgrāmatā, mēs sniedzam detalizētu soli pa solim procesu, kā Echo Wizard instalēt Kodi. Tāpēc lasiet tālāk!

Kas ir atbalss vednis?

Echo Wizard piedāvā būvējumu, motīvu un atbalss papildinājumu kolekciju, kurā varat atrast labākos Kodi papildinājumus, lai skatītos filmas, TV šovus, tiešraides sporta veidus un citus izklaides kanālus. Tam ir arī plašs apkopes rīku klāsts, kas uztur jūsu Kodi vislabākajā stāvoklī, novēršot lēnu video straumēšanu.

Šeit ir Echo Wizard instalēšanas rokasgrāmata:

Kā instalēt atbalss vedni Kodi Krypton versijā 17.6

 1. Palaist Kodi no jūsu sistēmas > Klikšķiniet uz Iestatījumi ikona (novietota ekrāna augšpusē) > Izvēlieties Failu menedžeris.Kā instalēt atbalss vedni Kodi Krypton 17. versijā
 2. Dubultklikšķi Pievienot avotu > Parādīsies rūtiņa, kurā jums jānoklikšķina “Nav” > Ievadiet vietrādi URL http://echocoder.com/repo/ > Tagad noklikšķiniet labi > Ierakstiet Vārds mediju avotam ‘Atbalss vednis’ > Klikšķis labi.atbalss vedņa zip fails
 3. Tagad jums jādodas atpakaļ uz Kodi sākuma ekrāns sitot uz “Backspace” taustiņu uz tastatūras vairākas reizes > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs ikona augšējā kreisajā stūrī.atbalss vedņa pievienošana
 4. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Atrodiet un noklikšķiniet uz Atbalss vednis > repository.echo-1.0.4.zip > Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.atbalss vedņa iestatīšana uz kodi
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Iet uz Atbalss krātuve > Programmu papildinājumi > Atbalss vednis > Klikšķis Uzstādīt.eko vedņa kodi iestatījumi
 6. Tagad pagaidiet, līdz tiek instalēts Echo Wizard papildinājums.
 7. No plkst Kodi galvenā izvēlne > Iet uz Papildinājumi > Programmu papildinājumi > Atbalss vednis > Izbaudiet visus Echo Wizard iekļautos rīkus.

atbalss vednis uz kodi

Kā instalēt atbalss vedni Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Palaidiet Kodi > Atveriet sistēmu > Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Noklikšķiniet uz lodziņa “Nav” > Ierakstiet URL http://echocoder.com/repo/ > Noklikšķiniet uz Labi > Ierakstiet vārdu “Echo Wizard” > Noklikšķiniet uz Labi.
 3. No Kodi sākuma ekrāna dodieties uz sistēmu > Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Atbalss vednis > repository.echo-1.0.4.zip.
 4. Atveriet sadaļu Instalēt no krātuves > Atbalss krātuve > Programmu papildinājumi > Atbalss vednis > Uzstādīt.
 5. Kodi sākuma ekrāns > Papildinājumi > Programmu papildinājumi > Atbalss vednis > Izbaudi!

Atbalss vedņa lejupielāde

Lai tieši lejupielādētu Echo Wizard repozitoriju Kodi, jums jānoklikšķina šeit un jāveic tālāk norādītās darbības atbalss vedņa instalēšanai.

 1. Lejupielādējiet Echo Repository savā sistēmā.Atbalss vedņa lejupielāde
 2. Atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Paketes instalētāja ikona > Instalēt no ZIP faila > Pārvietojieties uz failu, kuru lejupielādējāt savā sistēmā.
 3. Atlasiet Instalēt no krātuves > Atbalss krātuve > Programmu papildinājumi > Atbalss vednis > Uzstādīt > Izbaudi!

Kā instalēt atbalss vedni Kodi uz Fire Stick

 1. Instalējiet Kodi uz Fire Stick.
 2. Atvērt Kodi uz Fire Stick
 3. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 4. Pārējā ad-on instalēšanas procedūra ir tieši tāda, kāda tā tika izstrādāta iepriekš šīs reklāmas instalēšanai Kodi Krypton.

Echo Wizard / Echo Coder repozitorijs nedarbojas / kļūdas / problēmas

Nav pieejama straume

Mēģinot piekļūt jebkuram saturam pēc instalēšanas, var parādīties kļūda, paziņojot “No Streams Available”. Video papildinājumu lietotāji parasti saskaras ar šo kļūdu. Šīs kļūdas iemesls var būt papildinājuma kešatmiņa, kas varētu būt pilna, vai arī tas ir jāatjaunina, lai tas varētu satvert dažus pakalpojumu sniedzējus.

Labot

Lai atrisinātu šo problēmu, vispirms atjauniniet papildinājumu krātuvi vai mēģiniet atkārtoti instalēt papildinājumu no atjaunināta krātuves. Varat arī mēģināt notīrīt kešatmiņu; tas arī varētu novērst kļūdu.

Neizdevās instalēt atkarību

Tā ir ļoti reta kļūda, un tā rodas tikai tad, ja krātuvē trūkst kādu failu vai ja krātuve ir novecojusi vai ir slēgta.

Labot

Pirms jebkura papildinājuma instalēšanas vispirms pārbaudiet, vai pievienojuma repozitorija avots ir aktīvs. Otrkārt, pārliecinieties, vai izmantotajā repozitorijā ir atjaunināta papildinājuma versija.

Echo Wizard Kodi nedarbojas

Echo Wizard iepriekš bija pieejams TDB Repo. Bet kopš tā ir izveidojusi savu repozitoriju, tā ir pārvietota uz Echo Wizard Repository. Echo Wizard turpinās darbu, līdz Echo Wizard izlaidīs jaunu atjauninājumu. Kad tas būs atbrīvots, vednis pārtrauks darbu pie sava iepriekšējā krātuves. Tāpēc daudzi Kodi lietotāji sūdzas par “atbalss vedni nedarbojas”.

Labot

Lai Echo Wizard darbotos nevainojami, jums jāinstalē TDB repozitorijs un Echo Wizard. Tad jums no jauna jāinstalē Echo Wizard no Echo Repository tāpat kā šajā rokasgrāmatā pieminētās darbības. Jūs varēsit atrisināt problēmu.

Atbalss vedņa alternatīvas

Tā kā tiek slēgtas populārās glabātuves un burvji autortiesību pārkāpumu dēļ, pastāv liela iespējamība, ka Echo Wizard var nonākt arī likuma izpildes pārbaudē. Tas var liegt Echo Wizard pienācīgi darboties.

Tāpēc mēs esam uzskaitījuši 3 Echo Wizard aizvietotājus, kuri pēc potenciāla aiziešanas var vadīt Kodi kopienu:

 1. Ares vednis
 2. Augstākais veidotāju vednis
 3. Wookie vednis

Lai sakārtotu lietas

Echo Wizard nodrošina jums visas jaunākās būves, motīvus un atbalss papildinājumus ar vienu instalācijas vienību. Pēc tam jūs varat skatīties filmas, TV pārraides un sportu, un viss, kas jums ir, bez problēmām. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzam sīkāku informāciju par Echo Wizard instalēšanu Kodi. Mēs arī uzskaitījām Echo Wizard alternatīvas, tikai gadījumā, ja Echo Wizard nonāks tiesībsargājošo iestāžu rīcībā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map