ExpressVPN Kodi 2020 pārskatam – izrādās, ka tas ir visdrošākais KNN VPN ar nulles žurnāliem

Lai baudītu netraucētu straumēšanu ar ātrgaitas serveriem un augstāko drošību, izvēlieties ExpressVPN for Kodi. Pastaigājieties pa šo ceļvedi, lai redzētu visu, kas jums jāzina par ExpressVPN un tā saderību ar Kodi.


Kāpēc ExpressVPN ir labākais pakalpojums ap VPN

ExpressVPN tiek uzskatīts par tirānu, jo tas nodrošina vismodernākos drošības protokolus, un tas nekad nav bijis izsaukts uz DNS vai IP noplūdēm. Labākā VPN izvēle Kodi straumēšanai ir tāda pati kā ticības lēciena veikšana lietotājiem un pārliecība, ka viņi nezaudē ticību, ir jebkura pakalpojumu sniedzēja galvenā prioritāte. Tāpēc ieteicams izvēlēties VPN sniedzēju, kas ir uzticams drošības un ātruma ziņā.

Viena no labākajām ExpressVPN lietām ir tā, ka tā uzreiz izveido savienojumu ar serveri, kuru izvēlaties no saraksta. Citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem būtu nepieciešams zināms laiks, lai izveidotu savienojumu ar serveriem, bet ExpressVPN serveri ir pārsteidzoši ātri. Šī ir svarīga lieta, kas jāņem vērā, izvēloties Kodi VPN.

Visas šīs iepriekšminētās īpašības apstiprina, ka ExpressVPN ir labākais pakalpojums ap citiem VPN. ExpressVPN lietotāju atsauksmes ir pozitīvas, kas liecina, ka cilvēki ir ļoti apmierināti ar tā pakalpojumu. Šajā rokasgrāmatā varat redzēt dažas lietotāju atsauksmes.

ExpressVPN Kodi ātruma testam

Tā kā ExpressVPN tika slavēts kā ātrākais Kodi VPN, man bija jāpārliecinās, ka šī prasība ir patiesa, pirms es ieteiktu to jums, cilvēkiem. Tātad, es izveidoju savienojumu ar ASV serveri un sāku straumēt Kodi.

ExpressVPN Kodi ātruma testam

Šis bija ātrums, ko es ieguvu caur ExpressVPN (NewYork) serveri, kamēr straumēju ar 2 Mbps savienojumu, kas ir patiešām pārsteidzoši. Es izveidoju savienojumu ar ExpressVPN serveri 3–4 sekunžu laikā. Straumēšana bija vienmērīga, un es nesaskāros ar pārtraukumiem vai pārtraukumiem (atvienojumiem).

ExpressVPN Kodi IP noplūdes testam

Uzticamam VPN jābūt spēcīgam šifrēšanas protokolam, un tam vajadzētu nodrošināt, ka nav OP vai DNS noplūdes. Tāpēc, veicot savienojumu ar ExpressVPN serveri, es veiku IP un DNS noplūdes testu, un rezultāti ir šādi:

ExpressVPN Kodi IP noplūdes testam

ExpressVPN IP noplūdes pārbaude

Netika atrasta IP noplūde vai DNS noplūde, kas pierādīja, ka ExpressVPN patiešām ir drošs un uzticams pakalpojumu sniedzējs.

ExpressVPN Kodi Geo-ierobežotu papildinājumu pārbaudei

Viens no galvenajiem VPN izmantošanas iemesliem Kodi ir piekļuve ģeogrāfiski ierobežotiem papildinājumiem un straumēm. Gandrīz visiem tiešraides TV papildinājumiem ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums, jo to straumēm nevar piekļūt no cita reģiona, izņemot autorizētos..

Mēs mēģinājām izmantot ExpressVPN, lai apietu Maverick TV ģeogrāfiskos ierobežojumus, un tas notika šādi:

ExpressVPN Kodi Geo-ierobežotu papildinājumu pārbaudei

Mēs varējām piekļūt straumēm bez jebkādām problēmām, un straumēšana bija nevainojama, bez buferizēšanas un kavējumiem.

Vai ExpressVPN ir savietojams ar Kodi?

Jā, ExpressVPN ir savietojams ar Kodi, lai gan tam nav īpaša Kodi papildinājuma, taču tas darbojas fonā. ExpressVPN patiešām ir viens no labākajiem Kodi VPN, jo tam ir ātrgaitas serveri un tas labi apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, neizplūstot IP vai DNS.

Nav svarīgi, vai jūs izmantojat Kodi operētājsistēmā Windows, Android vai kādā citā platformā, piemēram, iOS, macOS, Linux, FireStick un FireTV, Roku, RaspberryPi, ExpressVPN var izmantot gandrīz visās lielākajās operētājsistēmās..

Kā lietot Kodi ar ExpressVPN operētājsistēmā Android

Liels skaits cilvēku straumēšanas nolūkos visā pasaulē izmanto Android ierīces. Tā kā Android ierīču izmantošana straumēšanai ir palielinājusies, kiberdrošības problēmas ir sākušas pieaugt arī vēlāk. Konfidencialitāte ir kļuvusi par nopietnu problēmu Android lietotājiem, it īpaši tiem, kuri savas ierīces izmanto straumēšanas nolūkos.

Izmantojiet Kodi ar ExpressVPN Android ierīcēs, lai nodrošinātu tiešsaistes drošību, kamēr baudat straumēšanu. Lai instalētu ExpressVPN savā Android ierīcē, rīkojieties šādi:

 1. Iet uz Google Play veikals un meklēt ExpressVPN.
 2. Klikšķiniet uz ExpressVPN – labākais Android VPN no meklēšanas rezultātiem.
 3. Tagad noklikšķiniet Uzstādīt un sāksies lejupielāde. Pēc lejupielādes pabeigšanas lietotne tiks automātiski instalēta.
 4. Noklikšķiniet uz Atvērt.
 5. Pēc tam, noklikšķiniet uz Pierakstīties no lietotnes saskarnes.
 6. Ievadiet savu konta akreditācijas dati uz pieteikšanās ExpressVPN. (Jums tiks jautāts, vai vēlaties kopīgot avāriju pārskatus utt., Noklikšķiniet uz Labi vai Nē paldies, atkarībā no jūsu vēlmēm.0
 7. Tagad noklikšķiniet Labi iestatīt savu VPN > Klikšķis Labi pēc savienojuma pieprasījuma uznirstošais logs.
 8. Tagad izvēlieties vēlamo servera atrašanās vietu un noklikšķiniet uz barošanas pogas, lai ieslēgtu VPN un izveidojiet savienojumu ar serveri.

Kad esat izveidojis savienojumu ar ExpressVPN serveri, ierīcē atveriet Kodi un sāciet straumēšanu. Ja vēl neesat instalējis Kodi savā android ierīcē, apmeklējiet mūsu ceļvedi “Kā instalēt / iestatīt Kodi Android ierīcēs”..

Kā izmantot Kodi ar ExpressVPN operētājsistēmā Windows

Lielākā daļa straumējošo geeksu izmanto Kodi operētājsistēmā Windows, un nav šaubu, ka tas lieliski darbojas operētājsistēmā Windows. Izpildiet zemāk parādīto procedūru, lai redzētu, kā lietot Kodi ar ExpressVPN operētājsistēmā Windows:

 1. Dodieties uz ExpressVPN pasūtījuma lapu un abonējiet jebkuru jums vispiemērotāko paketes plānu.
 2. Lejupielādējiet ExpressVPN Windows darbvirsmas klientu.
 3. Pēc lejupielādes instalējiet lietotni savā ierīcē.
 4. Atvērt ExpressVPN klients pēc uzstādīšanas un ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus ko abonēšanas laikā jums nodrošina ExpressVPN.
 5. Tagad sarakstā atlasiet vēlamo servera atrašanās vietu 160 vietas.
 6. Noklikšķiniet uz barošanas ikonas poga Pagriezties Ieslēgts VPN.
 7. Tur esat uzstādījis un savienojis savu ExpressVPN. Tagad palaidiet Kodi un sāciet drošu straumēšanu operētājsistēmā Windows, kamēr ExpressVPN darbojas fonā. Ja neesat instalējis Kodi uz Windows, izpildiet šo rokasgrāmatu “Kā instalēt Kodi operētājsistēmā Windows”.

Instalējiet ExpressVPN uz Kodi caur VPN Manager

Ja vēlaties ExpressVPN instalēt tieši Kodi, to var izdarīt, izmantojot VPN Manager. Vienkārši veiciet šīs darbības:

 1. Iet uz VPN vadītājs> Klikšķiniet uz VPN konfigurācija > Klikšķiniet uz Iestatījumi
 2. Ievadiet savus akreditācijas datus, lai pieteiktos savā ExpressVPN kontā.
 3. Klikšķiniet uz VPN savienojumicilne > Izvēlieties Pirmais VPN savienojums.
 4. Sarakstā izvēlieties jebkuru serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu.
 5. Jūs būsit savienots un tagad varēsit baudīt straumēšanu Kodi, izmantojot tajā integrētu ExpressVPN.

Kā izmantot Kodi ar ExpressVPN vietnē FireStick

Amazon FireStick patiešām ir viena no labākajām straumēšanas ierīcēm, it īpaši, ja tajā esat instalējis Kodi. Vislabākais ir tas, ka jūs varat izmantot Kodi ar Express VPN vietnē FireStick, veicot šādas darbības:

 1. Sāknējiet savu FireStick ierīci > Sākuma ekrānā noklikšķiniet uz meklēšanas joslas.
 2. Meklēt “ExpressVPN”.
 3. Klikšķis “Gūt” > Lietotne tiks lejupielādēta un instalēta.
 4. Kad instalēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz “Atvērt“.
 5. Tagad Ielogoties uz lietotni, izmantojot savu ExpressVPN akreditācijas dati.
 6. Klikšķis labi lai pabeigtu konfigurēšanu un iestatītu VPN savienojumu
 7. Izvēlieties vēlamo servera atrašanās vieta un pēc tam noklikšķiniet uz ieslēgšanas poga Pagriezties Ieslēgts VPN.

Tas ir tik vienkārši! Tagad izbaudiet straumēšanu ar Kodi un privātuma aizsardzību, izmantojot ExpressVPN vietnē FireStick.

Alternatīvi VPN pakalpojumi Kodi

Neskatoties uz labāko VPN pakalpojumu sniedzēju nozarē, daudzi cilvēki ir sūdzējušies par tā cenu, tas ir, USD 8,32 mēnesī. Ja jūs meklējat VPN pakalpojumu, kura izmaksas ir zemākas nekā ExpressVPN, varat izmēģināt šādus alternatīvus Kodi VPN pakalpojumus:

 1. PureVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

ExpressVPN par Kodi Reddit Atsauksmes

Es neticu savu lasītāju maldināšanai, un tāpēc es izdomāju ļaut jums, puišiem, redzēt dažas lietotāju atsauksmes par ExpressVPN. Lūk, paskaties:

Komentārs no diskusijas ieswideopen komentārs no diskusijas "Express VPN".

Šī persona izmantoja ExpressVPN, lai skatītos Netflix caur Lielbritānijas serveri, un atsauksmes ir pozitīvas. Kā jau iepriekš minēju, ExpressVPN ir liels servera ātrums, kas ir liels plus straumēšanai.

Komentārs no diskusijas geffenizlude komentāra no diskusijas "Meklējat VPN pārvaldnieka papildinājumu, Kodi, kas darbojas operētājsistēmā AndroidTV OS".

Šīs lietotāja bažas par to, ka viņam nav īpaša Kodi papildinājuma, ir diezgan būtiskas, jo tas patiešām rada problēmu. Tomēr pieejamība un aizsardzība netiks apdraudēta, ja Kodi izmantosit vislabāko VPN.

Secinājums

Tagad jums vajadzētu būt skaidram priekšstatam par to, ko Kodi piedāvā ExpressVPN un kāpēc tas ir labākais Kodi VPN. Es esmu mēģinājis aptvert visus būtiskos aspektus, kas saistīti ar ExpressVPN for Kodi, no tā instalēšanas līdz saderībai. ExpressVPN patiešām ir lieliska iespēja Kodi lietotājiem, un es personīgi to iesaku visiem, it īpaši straumēšanai.

Mūsdienās VPN vairs nav risinājums, bet drīzāk nepieciešama, jo pieaug kiberdraudi un privātuma jautājumi. Tiešsaistes straumēšanas nozare katru dienu palielinās, un, paturot prātā šo izaugsmi, ir jāizplata izpratne par kiberdrošību.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map