Kodi uz Roku: Uzziniet, kā iestatīt Kodi uz Roku Stick, Ultra un Roku Express

Vai esat straumējošs geeks un domājat, vai ir kāds veids, kā izmantot Kodi uz Roku?


Nu, mums ir visas atbildes jums! Izlasiet šo ceļvedi un izpētiet, kā varat instalēt Kodi uz Roku, ierobežojumus, kanālus un daudz ko citu.

Kas ir Roku?

Roku ir dažādas straumēšanas ierīces, kuras ražo un projektē Roku Incorporation. Tas ļauj straumēšanas cienītājiem straumēt vēlamo saturu no jebkuras vietas, izmantojot šīs ierīces. Tam ir vairākas instalētas lietojumprogrammas, lai straumētu un skatītos filmas un TV šovus. Pieteikumos ietilpst Hulu, Fubo TV, Showtime Redbox, RT, SiriusXM, Showtime, Sling TV, TVLuux, Tubi TV, TuneIn Radio, TheBlaze, Time Warner Cable, Vmedia, Xfinity, Vudu, WWE Network utt..

Visas šīs lietojumprogrammas straumēšanai ir jāabonē, taču to piedāvātā kvalitāte ir pārsteidzoša un par to ir vērts maksāt. Neskatoties uz visām straumēšanai nepieciešamajām maksām, cilvēki joprojām izvēlas Roku, jo tā nodrošina kvalitatīvu pieredzi.

Vai Kodi ir Roku?

Nav patiesībā! Kodi nevar tieši instalēt Roku, jo Roku izmantotā operētājsistēma ir pielāgota Linux OS, ko sauc par Roku OS. Pat Roku kanālu veikalā Kodi nav savā bibliotēkā. Kodi pats ir straumēšanas atskaņotājs, kas ir pieejams daudzās platformās, bet diemžēl tas nav pieejams Roku.

Kodi pret Roku

Kodi, kas ir visaugstākā līmeņa straumēšanas programmatūra, ir kļuvusi par straumēšanas geeks labāko izvēli visā pasaulē. Ne tikai tas, ka Kodi ir bijis ļoti apspriests jautājums arī virsrakstos! Sakarā ar kampaņām un politikām, kas pret to uzsāktas visā pasaulē, ņemot vērā bažas par privātuma pārkāpumiem. Tomēr Kodi ir ieguvis daudz vairāk piedāvājuma nekā jebkura cita straumēšanas platforma.

Fakts, ka Kodi ir straumēšanas programmatūra, kamēr Roku faktiski ir straumēšanas ierīce, šo divu salīdzinājums nebūtu nozīmīgs. Roku ir augstas klases straumēšanas spēlētājs, un tam ir daudz potenciāla. Kodi izmantošana noteikti būtu labāka izvēle straumēšanas cienītājiem, jo ​​tas piedāvā gan bezmaksas saturu, gan apmaksātu saturu (ar atsauci gan uz oficiālajiem, gan neoficiālajiem Kodi papildinājumiem neatkarīgi no viņu pirātisma uzvedības). Tas ir tas, kas Roku trūkst, bez brīva satura nav izvēles.

Ne katrs lietotājs izvēlas apmaksātu saturu, un tas ir fakts, kas jāņem vērā, piedāvājot pakalpojumu. Turklāt nav prātīgi un viegli piedāvāt kvalitatīvu saturu bez maksas par abonēšanu.

Vai es varu lejupielādēt Kodi Roku ?

Neviena barjera nevar apturēt straumēšanas geeks pārsniegšanu straumēšanas ierīces ierobežojumos. Paldies visiem geeks, kuri uzzināja par šo Kodi lietojuma izmantošanu Roku, ļaujot iedzeršanas novērotājiem un Roku īpašniekiem pielāgot savas Roku ierīces.

Neskatoties uz to, ka Kodi nav pieejams Roku vai to neatbalsta Roku, pastāv veids, kā Kodi instalēt Roku, un mēs šajā rokasgrāmatā esam izstrādājuši visu procedūru.

Dažādas metodes Kodi vai XBMC iestatīšanai Roku

Tālāk ir norādīti divi veidi, kā izmantot Kodi Roku, izmantojot divas dažādas platformas.

 Kā iegūt Kodi uz Roku, izmantojot Windows PC ?

Kodi visvienkāršākā un visbiežāk lietotā ierīce vai platforma ir Windows. Tāpēc mēs esam nodrošinājuši šo metodi, kā instalēt Kodi uz Roku, izmantojot Windows PC. Veiciet šīs darbības, kā parādīts attēlā:

 1. Sāknējiet datoru un dodieties uz Sākt izvēlni.
 2. No Windows meklēšanas josla, Meklēt “Ierīces iestatījumi”.
 3. Klikšķiniet uz Pievienot ierīci.
 4. Jūs redzēsit daudzas iespējas saraksta formā, noklikšķiniet uz Roku 3 un tas tiks pievienots kā jūsu straumēšanas ierīce.

Kad esat izpildījis šīs darbības, varat piekļūt Kodi savā Roku ierīcē, to ekrānā atverot. Ekrāna apraide ļaus jums Roku ierīcē skatīties iecienītās filmas, video un daudz ko citu. Vienkārši, vai ne tā??

Kā iegūt Kodi uz Roku, izmantojot Android Smart TV ?

Šeit ir vēl viena metode Kodi instalēšanai Roku, izmantojot jūsu android viedtelevīziju, un tas tiek darīts, izmantojot ekrāna spoguļošanu. Veiciet šīs darbības:

 1. Instalējiet Kodi savā Android Smart TV.
 2. Tagad dodies uz Roku 3 sākuma ekrāns.
 3. Klikšķiniet uz Iestatījumi > Klikšķiniet uz Sistēmas atjaunināšana un atjauniniet ierīci uz Roku Software Build 5.2 vai jaunināšanas versiju.
 4. Atgriezties pie Iestatījumi > Klikšķiniet uz Ekrāna spoguļošana opcija.
 5. Rom šeit, Iespējot ekrāna spoguļošanu no sava Roku > Klikšķis labi.

Kā instalēt izceļošanu Roku

Lai instalētu Exodus Kodi papildinājumu Roku, jums nebūs jāveic nekādas īpašas procedūras. Vienkārši sekojiet mūsu ceļvedim “Kā instalēt Exodus Kodi papildinājumu” un instalējiet to galvenajā liešanas / atlases ierīcē, kuru izmantojat, piem. savā Android Smart TV vai Windows PC.

Kodi Roku kanāli

Pats labākais Roku ir tas, ka tam ir savs veikals kanāliem, kas pazīstams kā Roku kanālu veikals. Vēl viena aizraujoša lieta ir tā, ka daži Roku kanāli, kuriem ir savi Kodi papildinājumi. Šeit ir daži Kodi Roku kanāli, kurus noteikti vajadzētu izmēģināt:

 1. Skatītājs
 2. BBC iPlayer
 3. VEVO
 4. NHL
 5. Snagfilms

Kā lietot Kodi Leia versiju 18.5 vai vecāku, izmantojot Roku Streaming Stick, Ultra un Roku Express

Nav svarīgi, kuru Roku versiju izmantojat, svarīga ir Kodi versija, kuru esat instalējis liešanas ierīcē. Ja jūs izmantojat Kodi uz Roku, izmantojot savu Windows PC, tad jums ir jāatjaunina Kodi versija jūsu Windows. Jūs varat instalēt Kodi Krypton 17. versiju Roku, instalējot Kodi Krypton 17.6 versiju Windows PC vai Android viedajā TV.

Kā izmantot Kodi Jarvis 16. vai jaunāku versiju vietnē Roku Streaming Stick, Ultra un Roku Express

Kā sīki izstrādāts iepriekš, galvenā problēma ir Kodi versija jūsu galvenajā liešanas / atlases ierīcē, jo jūsu Kodi faktiski nav instalēta Roku, bet to izlaiž jūsu Android viedais televizors vai Windows PC. Tāpēc instalējiet Kodi Jarvis 16. versiju, izpildot darbības, kas minētas šī rokasgrāmata, ierīcē, lai instalētu to Roku.

Labākie Kodi papildinājumi vietnē Roku

Šeit ir 10 labākie Kodi papildinājumi, kas jums jāizmanto Roku:

 1. derība
 2. Izceļošana
 3. Kick-off Sports
 4. Gurzil
 5. Placenta
 6. Sporta velns
 7. Neptūna celšanās
 8. FireCat
 9. Iebrukums
 10. DAZN

Roku alternatīvās ierīces Kodi

 1. Kodi operētājsistēmā Windows
 2. Kodi uz Aveņu Pi 
 3. Kodi uz iPad
 4. Kodi uz Firestick
 5. Kodi Apple TV
 6. Kodi uz Xbox One
 7. Kodi uz Nvidia vairoga

Kodi aizstājēji Roku

Lai gan es vienmēr iesaku ikvienam straumēšanas cienītājam izmantot Kodi tā unikalitātes dēļ, ja meklējat kādas alternatīvas Kodi, es ieteiktu sekojošo:

 1. Stremio
 2. Plex
 3. Terārija TV
 4. Embīma
 5. Uzliet

Kodi par Roku FAQ

Mēģinot kaut ko instalēt nepatīkamā veidā, vienmēr rodas zināmas bažas, kas varētu rasties jūsu prātā. Šeit ir daži bieži uzdotie jautājumi:

Vai es varu ieslodzīt Roku?

Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārši “nē”. Ieslodzīt straumēšanas ierīci nozīmē modificēt / pielāgot ierīci tā, lai tā varētu darboties tālāk par krājumiem un ierobežojumiem..

Roku lieta ir tāda, ka tā ražotājs to ir izstrādājis tādā veidā, ka jūs to nevarat jailbreak. Tomēr, ja vēlaties pārsniegt tā piedāvāto iespēju, Kodi lietošana ir labākā iespēja.

Tā vietā, lai domātu par riskantu PPV pakalpojumu izmantošanu, izmantojot Kodi papildinājumus, jūs varat viegli straumēt bezmaksas filmas, TV šovus, TV tiešraidi un sportu..

Vai ir iespējams iegūt Kodi uz Roku, izmantojot iPhone / mac ierīces?

Jā, jūs varat izmantot Kodi uz Roku, izmantojot iPhone, vispirms instalējot Kodi iPhone un pēc tam spoguļojot to savā Roku ierīcē.

Vai es varu ievietot Kodi uz Roku bez datora / bez ekrāna spoguļošanas?

Nē, nav citas metodes Kodi instalēšanai Roku, jo tā ir sarežģīta.

Kā spogulīt savu tālruni uz Roku ?

Ja tālrunī ir ekrāna spoguļošanas opcija, tad tā nebūs problēma, jo mūsdienās daudziem viedtālruņiem ir šī funkcija. Ja tālrunī nav ekrāna spoguļošanas opcijas, šīs funkcijas iespējošanai varat instalēt trešās puses programmu.

Nobeiguma vārdi

Roku ir viena lieliska lieta, ko izmēģināt, un to zina visi straumējošie geiki. Ķirsis augšpusē ir Kodi uz Roku, netraucēti straumējot iecienīto saturu, sadarbojoties divām labākajām straumēšanas platformām, kas pieejamas visā pasaulē. Neskatoties uz to, ka Roku oficiāli nav pieejami, geiki ir atraduši ceļu, kā ļaut Kodi iebrukt Roku pasaulē.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map