7 nežinomi faktai apie Khabibą Nurmagomedovą, kurių niekas nežino

Nepaisant to, kad jis yra čempionas ir didelis pramonės vardas, Khabibas Nurmagomedovas nebuvo žinomas daugeliui žmonių visame pasaulyje, palyginti su Conoru McGregoru. Tačiau kadangi praėjusį mėnesį buvo paskelbta kova su „McGregor“ prieš „Khabib“, žmonės pradėjo daugiau ieškoti „Khabib Nurmagomedov“, norėdami pamatyti, kas iš tikrųjų yra erelis. Tai padidino gerbėjų skaičių ieškoti pigiausio mokesčio už peržiūrą parinkties.


Pasinaudojome laisve leisti žmonėms sužinoti keletą įdomiausių faktų apie Khabibą Nurmagomedovą.

1. Šiurkšti vaikystė

Grubus vaikas --- Chabibo tėvas

Khabibas Nurmagomedovas gimė ir užaugo nepaprastai sunkioje ir atšiaurioje aplinkoje tiek geografiniu, tiek politiniu požiūriu. Jis gimė šaltuose ir šiurkščiuose Dagestano kalnuose, vietoje netoli Rusijos, nukentėjusiems nuo terorizmo ir skurdo.Grubus vaikas

Tėvas Khabibas Nurmagomedovas pats buvo Sambo čempionas, kovos menininkas ir laisvųjų imtynių sportininkas. Jis turėjo savo sporto salę ir treniruoklių salę, kurioje pats treniravo Khabibą.

2. Jis yra gerai dekoruotas sportininkas

Khabibas ne tik atliko UFC aštuonkampį, bet ir užkariavo šiuos dalykus:

 1. Buvęs du kartus pasaulio sambo čempionato aukso medalininkas.
 2. Du kartus aukso medalininkas dalyvavo Rusijos nacionaliniuose „Sambo“ čempionatuose.
 3. Laimėjo du „No-Gi Grappling“ turnyrus Šiaurės Amerikoje
 4. Armijos rankinio Europos čempionato nugalėtojas
 5. Europos pankroko čempionas

Khabibas yra pergalėjęs kiekvienoje sporto šakoje, kurioje dalyvavo, ir būtent tai daro jį tikru kariu.

3. Tapo tėvu kovos „UFC 219“ dieną

BŪTI TĖVU

Naktis „UFC 219“ buvo ne tik lemtingas jo UFC karjeros, bet ir asmeninio gyvenimo momentas. „UFC 219“ jis padarė didelį savo karjeros šuolį įveikdamas Barbozą ir tą pačią naktį jis tapo tėvu likus vos kelioms valandoms iki mačo.

Ironiška buvo matyti, kaip jis elgiasi taip atsainiai, kai buvo paklaustas apie savo emocijas ir tai, ar jis apgailestauja, kad jo nėra su šeima, į kurią jis šaltai reagavo..

4. Niekada nepralaimėjai nei vieno turo

NIEKADA NEMOKAMA

Taip! Tiesa, kad Khabibas Nurmagomedovas ne tik laimėjo kiekvieną kovą, bet ir niekada nepralaimėjo nė vieno turo. Būtent tai jį išskiria iš kitų kovotojų ir todėl jo 26: 0 laimėjimo serija yra tokia ypatinga.

Tai yra intriguojantis faktas, į kurį Conoras McGregoras turėtų atsižvelgti, nes Khabibas yra ryžtingas kovotojas, kuris nieko neleidžia jam sustabdyti.

5. Jis yra vienas populiariausių Rusijos sportininkų

Šarapova-insta

Galbūt prisiminsite laiką, kai Khabibas po UFC 205 pokario pokalbio po mačo gyrė savo tėvynę airiams (McGregorui) sakydamas: „Airijos 6 mln., Rusijos 1250 mln.“ Na, Khabibas nenurodė fakto dėl geografijos. klasės, bet jis veikiau pasakojo, kiek žmonių yra už jo.

khabib-insta

Khabibas yra nacionalinis šios tautos didvyris rusų tautai ir visur, kur jis eina, yra rusai, kurie jį palaiko. Kitas puikus vardas, kuris pasirodo mūsų galvoje, kai galvojame apie visame pasaulyje žinomą Rusijos atletą, yra Marija Šarapova, kuri yra teniso žvaigždė ir čempionė daugelyje etapų. Khabib Nurmagomedov gerbėjų skaičius smarkiai atsiliko net nuo jos populiarumo socialinėje žiniasklaidoje. Galime pasakyti, kad šiuo metu Khabibas Nurmagomedovas yra populiariausias Rusijos sportininkas.

6. Susidūrė tik su dviem aukščiausiais linijos priešininkais „Barbosa“ ir „RDA“

TIK FAKTUOTI - DVIEM-TOP-ATHLETAI-2

Analizuojant Khabibo Nurmagomedovo karjerą UFC, reikia pastebėti vieną dalyką: jis per visą savo karjerą varžėsi tik su dviem dideliais vardais..

TIK VAIZDUOTI - DVIEJŲ ATLIKŲ - khabibn-barboza-ufc-219

Edsonas Barboza „UFC 219“ varžybose ir Rafaelis dos Anjosas yra vieninteliai du garsūs vardai Khabibo konkurentų sąraše, kuriuos galima vadinti griežtais oponentais. Vis dėlto Conoras McGregoras bus kažkas aukščiau tų kovotojų. Conoras McGregoras yra tironas, pasižymintis savitu kovos stiliumi. Tai tikrai bus griežčiausias Khabibo Nurmagomedovo varžovas per visą jo karjerą.

7. Grįžo po traumų po dvejų metų pertraukos

GALIOJANČIOS

Khabibas mėgsta šį sportą ir tai matoma dėl jo apsisprendimo ringo viduje ir išorėje. Tačiau vienas dalykas, apie kurį daugelis žmonių nežino, yra tas, kad Khabibas dvejus metus buvo toli nuo UFC; Balandžio mėn. Iki 2016 m. Balandžio mėn. Dvejų metų pertrauka, kurią jis paėmė, buvo dėl pasikartojančios karjeros grėsmės, kurią jis patyrė treniruočių metu..

Šaltinių teigimu, vienu metu jis beveik pasidavė ir nusprendė pasitraukti iš UFC, tačiau tėvas yra priežastis, dėl kurios jis grįžo į aštuonkampį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map