Kaip įdiegti „NordVPN for FireStick“?

„NordVPN-FireStick“
„NordVPN“ buvo išbandytas ir patikrintas, todėl galime jį laikyti vienu iš geriausių „FireStick“ VPN.


„NordVPN FireStick“ programą jau galima įsigyti „Amazon“ programų parduotuvėje ir ją vienu mygtuko paspaudimu galima lengvai nustatyti „FireStick“ ir „FireTV“ įrenginiuose. Turėti specialią VPN programą visada yra puiku, nes ja lengva naudotis ir nustatyti, nereikia jokių įsilaužimų.

„NordVPN FireStick“ funkcijos

 1. 24/7 pokalbių palaikymas
 2. Karinio laipsnio šifravimas
 3. Griežta nerašymo politika
 4. „CyberSec“ funkcija
 5. Automatinio „Killswitch“ funkcija
 6. Leidžiami 6 vienalaikiai ryšiai

Kaip nustatyti „NordVPN“ „Amazon Fire Stick“

Dabar, kai žinote, koks „NordVPN“ yra „FireStick“, leiskite mums pradėti įdiegti VPN „FireStick“ programoje. Yra du „NordVPN“ diegimo „FireStick“ būdai; galite pasirinkti bet kurį jums patogesnį variantą.

1 būdas nustatyti „NordVPN“ „FireStick“

 1. Įgalinti nežinomas programas,
 • Įjunkite „FireStick“ įrenginį, prijungę jį prie savo televizoriaus.
 • Eikite į nustatymus.
 • Spustelėkite Įrenginys.
 • Dabar spustelėkite Kūrėjo parinktys.
 • Įjunkite programas iš nežinomų šaltinių.
 1. Dabar grįžkite į pagrindinį meniu ir atidarykite „Amazon“ programų parduotuvę.
 2. Prisijunkite prie savo „Amazon“ paskyros.
 3. Spustelėkite paieškos juostą, įveskite „NordVPN“ ir spustelėkite Enter.
 4. Iš pasirodžiusių rezultatų spustelėkite „NordVPN“ tada spustelėkite Įdiegti.
 5. Gausite leidimo užklausą, spustelėkite Taip tęsti diegimą.
 6. Programa bus įdiegta; galite pasiekti ją iš „FireStick“ programos skyriaus.
 7. Dabar atidarykite „NordVPN“ programos formos programų skyrių ir prisijunkite įvesdami savo „NordVPN“ paskyros kredencialus.
 8. Prisijungę pamatysite visas funkcijas ir šalies pasirinkimo formą. Prisijunkite prie bet kurios norimos vietos ir saugiai mėgaukitės srautiniu perdavimu.

2 būdas „NordVPN“ sąrankai nustatyti „Amazon FireStick“

Ši procedūra naudojama, jei kyla problemų diegiant programą tiesiai iš „Amazon“ programų parduotuvės. Štai šie veiksmai:

 1. Eikite į nustatymus > Spustelėkite Įrenginys > Pasirinkite Kūrėjai variantas > Įgalinti programas iš nežinomų šaltinių.
 2. Grįžkite į pagrindinį meniu ir eikite į „Amazon“ programų parduotuvė.
 3. Ieškoti “Siuntėjas“.
 4. Pamatysite Siuntėjas programa (viena su oranžiniu logotipu). Spustelėkite jį ir parsisiųsti
 5. Įdiegę atidarykite „Downloader“ programą ir įveskite tai URL adreso juostoje: http://bit.ly/NordVPNAPK ir spustelėkite Eik. Tai atsisiųs „NordVPN apk“, skirtą „FireStick“. Atsisiuntimas užtruks šiek tiek laiko, nes failo dydis yra maždaug 35 MB.
 6. Kai tik atsisiuntimas baigsis, jūsų paprašys leidimo įdiegti, spustelėkite Diegti.
 7. Dabar perjunkite pelę ir atidarykite įdiegtą „NordVPN“ programą apsilankę Nustatymai > Spustelėkite Programos > Pasirinkite Valdomos įdiegtos programos > Atviras „NordVPN“.
 8. Dabar Prisijungti tavo „NordVPN“ sąskaitą ir saugiai pradėkite naudoti „FireStick“.

„Amazon FireStick“ programos, kurios geriausiai veikia kartu su „NordVPN“

Geriausia „FireStick“ yra ne tik jo funkcijos, bet ir programų įvairovė, leidžianti vartotojams žiūrėti mėgstamą turinį. Kai kurios geriausios „firestick“ programos, tokios kaip „Netflix“, „Vudu“ ir „Kodi“, yra priežastis, dėl kurios daugelis vartotojų renkasi „FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginius. Atsižvelgiant į tai, transliacija naudojant šias programas su VPN daro patirtį dar nuostabesne.

„Netflix“ su „NordVPN“„netflix“ su „nordvpn“ ant laužo

„Netflix“ turi geografiškai ribotas bibliotekas, tai reiškia, kad kiekvienas regionas turi skirtingą biblioteką su skirtingais turinio pavadinimais. Taigi, jei negyvenate JAV ir naudojate „Netflix“ „FireStick“, turėsite prieigą prie savo regioninės bibliotekos.

Norėdami pasiekti JAV „Netflix“ biblioteką, galite naudoti VPN ir prisijungti prie JAV serverio. Kitas sugavimas šiuo klausimu yra „Netflix“ VPN draudimas, kuris blokuoja srautą, einantį per VPN. Tačiau vartotojai labai įvertino „NordVPN Netflix“ prieigą, nes ji gerai aplenkia apribojimą ir nėra sugauta..

„NordVPN“ yra vienas iš nedaugelio VPN paslaugų teikėjų, kurie gali apeiti apribojimus ir vis tiek teikia aukštos kokybės transliaciją „Netflix“.

Kodikodi su nordvpn ant amazon ugniagesio

„Kodi on firestick“ yra puiki medijos srautinės transliacijos programinė įranga, kuri, bendradarbiaudama su „FireStick“, padvigubina pramogas. Jis turi savo sąsają ir priedus, kurie suteikia vartotojams prieigą prie daugybės įvairių formų turinio visame pasaulyje.

Tačiau VPN naudojimas „Kodi“ yra ne tik apsauga nuo šnipinėjimo akių ir kenkėjiškų programų, bet ir apsauga nuo piratavimo institucijų, nes vartotojai renkasi naudoti trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, kurie teikia piratinį turinį..

„NordVPN“, esantis „Kodi“, gali užtikrinti aukščiausio lygio šifravimą ir slėpti jūsų IP adresą, kad apsaugotų jus nuo sugavimo srautiniu būdu perduodant nemokamą turinį..

Vudu

„Vudu“ yra žiniasklaidos turinio platinimo tarnyba, kuri platina turinį Amerikos ir Kanados kanalais. Vartotojai gali žiūrėti nemokamus filmus ir išsinuomoti naujausius filmus internetu per „Vudu“.„vudu“ programa, skirta „amazon firestick“

Vartotojai gali mėgautis daugybe 4K kokybės turinio. Tai galite lengvai padaryti naudodamiesi „Vudu“ programa, kurią galite rasti „Amazon“ programų parduotuvėje.

„Vudu“ puikiai veikia su „NordVPN“, nes nėra pralaidumo pralaidų, o srautas perduodamas per greitųjų serverių tinklą.

„NordVPN for 1st Gen FireStick“ – sprendimas, naudokite VPN maršrutizatoriuje

1-osios „FireStick“ įrenginius vis dar naudoja daugelis vartotojų, nepaisant suderinamumo su daugeliu programų problemų. 1-ojo „Gen FireStick“ įrenginiai nepalaiko VPN paslaugų, tai reiškia, kad įrenginyje galima įdiegti VPN programą, tačiau ji vis tiek neveiks fone.

Geriausias pasirinkimas, kurį visi rekomenduoja „FireStick“ vartotojams, yra atnaujinti savo įrenginius, tačiau aš turiu geresnį ir pigesnį būdą spręsti šią problemą..

Įdiegę VPN savo maršrutizatoriuje, galite lengvai užmegzti saugų ryšį, neįdiegdami jo savo įrenginyje. Tokiu atveju turėtumėte bet kurį iš šių maršrutizatorių:

 1. „Asus RT-N18U“
 2. „Asus RT-AC66U“
 3. „Asus RT-AC68U“
 4. „Asus RT-AC87U“
 5. „Asus RT-AC3200“

Visuose šiuose maršrutizatoriuose yra įdiegta „OpenVPN“ programinė įranga ir DD-WRT konfigūravimas juose nėra problema. Įdiekite maršrutizatoriuje „NordVPN“ klientą ir užtikrinkite, kad jūsų eismas būtų saugus.

„NordVPN“ apie „FireStick“ DUK

Kas yra „Cybersec NordVPN“ funkcija ?

„CyberSec“ yra unikali „NordVPN“ funkcija, blokuojanti įsilaužėlių, kenkėjiškų programų atakas ir erzinančias reklamas.

„CyberSec“ nuskaito interneto adresus ir patikrina juos užblokuotų ar apie šlamštą praneštų svetainių sąraše, užtikrinant apsisaugojimą nuo sukčiavimo apsimetant išpuolių vartotojams. Tai taip pat nepamiršta užkirsti kelio robotams patekti į jūsų sistemą per interneto srautą. Jei jūsų sistemoje jau yra robotas, tada jis bus blokuojamas jo ryšys iš atitinkamo serverio, kad būtų apsaugoti jūsų duomenys.

„CyberSec“ blokuoja visus iššokančiuosius langus ir nukreipimo nuorodas, esančius skirtingose ​​svetainėse, taip pat skirtingus skelbimus, kurie laikinai pasirodo.

Kaip aš galiu patikrinti, ar „NordVPN“ veikia „FireStick“?

Jei manote, kad jūsų „NordVPN“ neveikia „FireStick“, yra du būdai tai patikrinti. Iš pradžių paleiskite įrenginį iš naujo ir prisijunkite prie VPN serverio. Tada pabandykite patekti į svetainę, kuri yra ribota jūsų regiono, bet yra prieinama tame regione, prie kurio esate prisijungę. Jei svetainė yra prieinama, tai reiškia, kad VPT veikia gerai.

Kitas būdas tai patikrinti yra atidarius naršyklę ir einant į „Kas yra mano IP svetainė“. Kai būsite šioje svetainėje, jis parodys jūsų dabartinį IP adresą, jei IP adresas skiriasi nuo tikrojo IP adreso, tada veikia VPN. Jei rodomas jūsų tikrasis IP adresas, tai reiškia, kad VPN neveikia jūsų „FireStick“.

Kaip prisijungti naudojant esamą „NordVPN“ sąskaitą, o ne sukurti „NordVPN“ paskyrą „FireStick“?

Įdiegę „NordVPN“ programą „FireStick“, atidarykite programą ir iš anksto turėsite prisijungimo ekraną. „NordVPN“ sistemoje „FireStick“ nereikia specialios ar kitokios paskyros. Galite lengvai prisijungti įvesdami esamos paskyros, kurią užsiregistravote internetu ar kurią naudojate skirtinguose įrenginiuose, kredencialus.

„NordVPN FireStick“ negali prisijungti

Daugelis vartotojų susiduria su problema, kad negalite prisijungti prie programos. Priežastis ta, kad jie neįdiegę pelės mygtuko. Norėdami prisijungti prie programos, turite spustelėti prisijungimo parinktį, kuri gali būti tik žymeklio pagalba. Norėdami įjungti pelės žymeklio prieinamumą, atsisiųskite ir įdiekite pelės perjungimo programą iš „Amazon“ programų parduotuvės.

Išvada

„NordVPN“ ir „FireStick“ yra puikus vienos iš geriausių transliacijos paslaugų ir vienos iš geriausių VPN paslaugų derinys. „NordVPN FireStick“ leidžia vartotojams srautiškai transliuoti be baimės dėl netinkamos programinės įrangos, įsilaužimo, šnipinėjimo ar jokios virtualios grėsmės. Naudotojai gauna savo internetinio srauto ir saugumo jausmo šifravimą karinio lygio.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map