Kaip žiūrėti „2018 Grammy“ apdovanojimus, „Kodi Live Free Online“

Didžiausių muzikos industrijos apdovanojimų ceremonija yra vos per 2 dienas! Taip, jūs teisingai perskaitėte! 60-asis „Grammy“ apdovanojimų leidimas yra visai šalia ir viso pasaulio muzikos gerbėjai turi žvilgsnį į didžiausią jų sceną.


Įrašų akademijos organizuota „Grammy“ apdovanojimų ceremonija yra garbingiausias įvykis muzikos pramonėje. Visas renginys supakuotas su didžiuliais garsiausių pasaulio muzikos sensacijų ir švenčių pasirodymais bei iškilmėmis ir pagerbimas tiems, kurie tiek daug davė pramonei.

Žiūrėkite „Grammy Awards“ apdovanojimus, kaip „Kodi“ gyvena be jokių rūpesčių. Visų kategorijų nominacijos jau yra užfiksuotos, žmonės pirštais sukryžiavę ir akių liniją nubrėžę! Taigi būkite pasirengę jau „Grammy“ apdovanojimams 2018 „Kodi“. Vykdykite mūsų vadovą ir sužinokite, kaip žiūrėti „Grammy“ apdovanojimus „Kodi“.

Jei norite gauti daugiau vaizdo įrašų priedų ar tiesioginių IPTV kanalų priedų, peržiūrėkite mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašą ir įsitikinkite, kad naudojate „Kodi“ VPN.

Kada bus „Grammys 2018“

„60-ojo„ Grammy “apdovanojimų 2018 etapas vyks sausio 28 d. Madisono aikštės sode. Renginį ves žavusis Džeimsas Cordenas, o žiūrovai galės išvysti kvapą gniaužiančius kelių didžiausių dainininkų, tokių kaip Lady Gaga, Pink, Childish Gambino ir Little Big Town, pasirodymus..

„Grammy Awards 2018“ Kodi saugykla

„Grammy Awards Kodi“ rekomenduojama saugykla yra teismo nuosprendžių saugykla, o mūsų rekomenduojamas priedas yra „Verdict Kodi“ priedas. Teismo sprendimų saugykla yra patikima saugykla, o Verdikto „Kodi“ priedas yra labai geras tiesioginės TV, TV laidų, filmų, koncertų, sporto ir kt. Priedas. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų geriausių „Kodi“ saugyklų sąrašą..

„Grammy“ apdovanojimai 2018 „Kodi“ oficialūs priedai

 1. „cCloud“ TV
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. „FilmOn TV“
 5.  Livestream.com

Svarbus pastebėjimas! Jei transliuojate „Grammy 2018“ su bet kuriuo iš priedų neprijungdami VPN, saugokitės! Jūs kenkiate savo privatumui ir saugumui. Štai kur a Kodi VPT saugo jūsų tapatybę & apsaugo jus nuo pranešimų apie autorių teisių pažeidimus ir DMCA, atblokuojant geografiniu požiūriu ribotą turinį.

 CTA

„Grammy“ apdovanojimai 2018 „Kodi“ neoficialūs priedai

 1. „Live Mix“
 2. „Lihattv“ IPTV
 3. Verdiktas
 4. Nesąžiningi
 5. Wampa

Kaip žiūrėti „Grammy“ apdovanojimus „Kodi“ Kriptono 17.6 ar senesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi jūsų įrenginyje.kaip žiūrėti graudžius apdovanojimus kode
 2. Spustelėkite Nustatymai (pavara piktogramą) iš kairės pusės meniu.kaip žiūrėti „grammy“ apdovanojimus „Kodi“ dėl kriptono 17.6 ar senesnės versijos
 3. Dabar sišrinktasis Byla Vadybininkas iš meniu > Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį. Spustelėkite ten, kur rašoma „Nė vienas‘ > Įveskite https://archive.org/download/judgezips/ > Spustelėkite Gerai.kaip žiūrėti „grammy“ apdovanojimus kodi „jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje
 4. Pavadinkite šį šaltinį Teismo sprendimas ir spustelėkite Gerai.grammy apdovanojimai kodi
 5. Grįžti į Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai > Dabar spustelėkite Dėžutės piktograma iš viršutinio kairiojo kampo.kaip pridėti grammy apdovanojimus
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Teismo sprendimas > Pasirinkite saugykla.sprendimas.zip > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.„grammy“ apdovanojimai
 7. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Ieškokite ir atidarykite Teismo sprendimas Repo > Atidarykite vaizdo įrašų priedus > Spustelėkite Verdiktas > Pataikė Diegti ir palaukite pranešimo apie įjungtą priedą.kaip žiūrėti grammy apdovanojimai Kodi ant ugniažolės
 8. Prieigą galite pasiekti apsilankę Priedai Meniu > Vaizdo įrašų priedai > Verdiktas.

Kaip žiūrėti „Grammy“ apdovanojimus „Kodi“ „Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Sistema > Eiti į Byla Vadybininkas > Dukart spustelėkite Papildyti Šaltinis.
 2. Spustelėkite Nė vienas > Įveskite URL https://archive.org/download/judgezips/ > Spustelėkite padaryta > Pavadink taiTeismo sprendimas “ > Spustelėkite padaryta > Tada pasirinkite Gerai.
 3. Eiti į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Spustelėkite Sistema > Spustelėkite Priedai > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo.
 4. Spustelėkite Teismo sprendimas > Spustelėkite saugykla.sprendimas.zip
 5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras Teismo sprendimas Repo > Atviras Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Verdiktas > Pataikė Diegti > Palaukite, kol bus įdiegtas priedas.

„Grammy Awards 2018 Kodi“ atsisiuntimas

 1. parsisiųsti Pašto indeksas Byla jūsų įrenginyje.
 2. Atviras Kodi > Priedai > Spustelėkite Dėžutės formos piktograma.
 3. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite ir atviras atsisiųstas ZIP failas.
 4. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Teismo sprendimas Repo > Vaizdo įrašų priedai > Verdiktas > Diegti > Mėgautis!

Kaip žiūrėti „Grammy“ apdovanojimus „Kodi“ ant „Fire Stick“

Norėdami žiūrėti „Grammy“ apdovanojimus „Fire Stick“, pirmiausia turėsite įdiegti „Kodi“ „Fire Stick“. Įdiegę „Kodi“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi programa „Fire Stick“.
 2. Atviras Gamintojo nustatymai > Įjungti ADB derinimas ir programos iš nežinomų šaltinių.
 3. Procedūra nuo šiol bus tokia pati kaip ir „Krypton V17“. Remkitės aukščiau nurodytu metodu.

„Grammy Awards 2018“ transliuotojų / kanalų sąrašas

Apdovanojimų šou bus rodomas CBS. Tačiau „E!“ Naujienos ir oficiali „Grammy Awards“ svetainė pateiks išskirtinę aprėptį prieš pasirodymą ir po jos..

Kaip žiūrėti „Grammy“ apdovanojimus 2018 be laido

Deja, jei neketinate žiūrėti „Grammy“ apdovanojimų per „Kodi“ ir nesekate mūsų „Grammy“ apdovanojimų „Kodi“ vadovo, tada galite transliuoti įvykį naudodami šias nuorodas.

 1. Sausų tautų srautai
 2. „Wattpad“
 3. Rio teatras

Tačiau mes negarantuojame, kad šios svetainės yra saugios ar patikimos. Rekomenduojame pasirinkti „KodiVPN“ paslaugą, kad apsaugotumėte savo privatumą ir pasiektumėte geografiškai ribotus srautus.

Baigiamieji žodžiai

„Grammy“ apdovanojimai yra ceremonija, kurios nepraleidžia nė vienas muzikos gerbėjas. Paskelbus nominacijas daugiau nei 80 kategorijų, hype jau palietė dangų. Taigi paskubėkite ir sekite mūsų vadovą bei išmokite, kaip stebėti „Grammy“ apdovanojimus „Kodi“ salėje, kol dar ne vėlu!

Galime jus patikinti, kad „Grammy“ apdovanojimai „Kodi“ yra tai, ko niekada nepamiršite. Visas vakaras bus pilnas žvaigždžių, susibūrimas, kuriame bus visos super žvaigždės.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map